Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól lehetséges...

Hány hónapos kortól lehetséges egy babát strandra vinni? Mit visztek a strandra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom 10 hónapos, ma voltunk először.De csak délután 3-tól 5-ig, elég is volt bőven.Ez élő víz volt, tó, nem medence.Védőnőnk szerint szerencsésebb az élő víz, mert az nincs tele vegyszerrel,és természetes öntisztulása van.Nagyon élvezte! Evett itthon.Amit vittem neki: törölköző, egy póló, 3-4 úszópelus, naptej, innivaló, egy bébiétel, kanál, előke a biztonság kedvéért.Néhány játék, textil pelus, pelenka, popsitörlő, szundi kendője, sapka, testápoló.Egyszer volt a vízben,pólóban, pelusban, sapkában, vastagon bekentem 50 faktoros naptejjel, utána szárazra töröltem, száraz pelus, ruha, és árnyékban voltunk végig.Én még úsztam vagy 3-szor, a férjem vigyázott rá addig.
2011. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nagyon körültekintő volt.
2011. aug. 16. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!