Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lesz baja? (bezabált)

Lesz baja? (bezabált)

Figyelt kérdés
Van egy berni pásztor kutyám és az éjjel elcsavargott és haza hozott egy őzet... :/ És akkora a hasa mindha 20 kiskutya lenne benne... Mivel nagytestű kutya és hirtelen bezabált nem lesz bélcsavarodása? Vagy ilyesmi? Mik a tünetei? Mit csináljak vele? Ja és ma egész nem nem mozdult a helyéröl csak szuszog. Napközbe elvittem egy nagyon rövid sétára hogy mozogjon egy kicsit! Léccives hasznos infókat írjatok! És most nem az őzről kérdeztem... Szóval a kérdésre szeretnék választ!!!!
2012. dec. 27. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit evett belőle?Egyenlőre hagyd hadd emésszen,szerintem ne nagyon ugráljon vagy futkosson most,mert abból tényleg baj lehet,Ezek után pedig vigyázz rá,mert ha elcsavarog és vadászgat,lelőheti a vadász.Joga van hozzá.Mondjuk az azért elég érdekes számomra hogyan is érhetett utol egy Berni pásztor egy őzet.Vagy már csapdában lehetett,vagy nem élt.
2012. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! Hát csak a feje volt és a lábai.. :// Hát mi sem gondoljuk hogy ő fogta meg inkább már halott vagy nagyon gyönge lehetett... A birkáinkat se bántja..
2012. dec. 27. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De rendes, hazaviszi :D

Amúgy lehet baja, de nem kell azonnal pánikolni, ez sem biztos. Ne engedjétek vadulni, ugrálni, hemperegeni, és ha azt látod, hogy csak gubbaszt, nem nagyon mozog, feszül a hasa, akkor irány a doki rettenet gyorsan. A kajakóma nem számít, azt szabad :) Azt látni fogod, ha valami nem stimmel. És nem baj, ha most egy-két napig nem kap enni, hogy kiheverje.

2012. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez igy van,ne engedd nagyon ugra-bugrälni,bär lehet,hogy nem is nagyon akar.Mindenesetre ma jo lenne ha olyan nyugis helyen lenne ahol ha lät vagy hall valamit ne ugorjon hirtelen fel,mert ez a bel,-vagy gyomorcsavarodäs csak egy rossz mozdulat...Nem tudom,hogy van-e ihatneka? Ha van,ne igyon most egyszerre sokat,csak mindig picit.Ha baj van,eszre fogod venni.Ideges,nem fekszik le,nagyon felpuffadhat-akär asszimetrikusan is-nyäladzik,de akkor azonnal doki.Nekem annakidejen azt mondta a doki,hogy egy bel,-gyom.csav. elvheti 4 perc alatt is a kutyät de max.4 ora.De legyünk optimistäk,drukkolok!
2012. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ez az idei év sztorija. Hangosan felröhögtem ennél a mondatnál: 'Van egy berni pásztor kutyám és az éjjel elcsavargott és haza hozott egy őzet' Nem macskát vagy nyulat, egy őzet:D Hát nem aprózza el...
2012. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen egy őzet!! :DD De akkor az jó jel ha fekszik??
2012. dec. 27. 20:28
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még mindig nem tudok túllendülni rajta, így elképzelem, hogy egyszercsak beállít egy fél őzzel a szájában a berni :D Gyűjtöm a gyakorikérdések top hülye kérdéseit, de asszem kibővítem a furcsákkal is :D
2012. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Totál teleette magát a hússal. Most szépen emészteni fog. Hol vannak most a farkast emlegetők? Egy vad is akkor eszik és annyit,amennyire lehetősége van.Utána elhever és emészt. Hagyd békén a kutyádat legalább két napig. Víz lehet előtte, de semmi más.
2012. dec. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na ma már jól van! :) Már kiis jött a helyéről, hempergett, csóválja a farkát! :D Sokkal vidámabb mint tnap! :D Köszönöm az összes választ! :D
2012. dec. 28. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!