Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már hogy a kutyátok...

Volt már hogy a kutyátok nagyon bezabált? Mit csináltatok? (Enyém ma beszökött a táptárolóba és evett. Semmi különöset nem vettem észre csak nagyobb a hasa meg sokat iszik-sokat pisil. De ezen kívül semmi letörtség vagy vmi. ) Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy ne fogdossátok amíg nagyon tele van a pocója :D
2010. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz, csak ne mozgasd, nehogy bélcsavarodást kapjon. Mondjuk egy ekkora fiesta után úgysem lenne sok energiája futkározni :=)

Legyen elég vize és hagyd pihenni. Ha kihányja a felesleget, az sem jelent bajt, nem kell megijedni!

2010. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
amikor az én kutyám nagyon bekajál sokat alszik és amikor lemegyünk 2-3x többet kakil mint szokott..:)
2010. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon bezabált utána kihányta és megette újra.
2010. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Nagyon megijedtem hatalmas a hasa egy vizslához xD :S Hát kakil meg iszik meg pisil meg pihen... nem is piszkálom csak kicsit megsimogattam a hasát... de nem fáj neki sztem...
2010. jan. 25. 19:51
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt egy kutyám, így bezabált, kihányta és 20mp múlva vissza ette.

Amúgy hülye egy kutya volt, sz@rt egyet, megfordult és felette. :D

Kölyökként menhelyről hoztuk, de sose lehetett jóllakatni. Pedig a menhelyen térdig gázoltak a kutya kajába.

2010. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát az nem valami egészséges ha a saját sz@arát eszi.. talán le kellett volna róla szoktatni.
2010. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én próbáltam, magyaráztam, kikapott, de az volt a helyzet, ha nem takarítottuk el időben, akkor felzabálta.

Ha nem is azonnal akkor kis idő múlva...


Már mindegy, megszökött, előkerült betegen, lassan lábadozott nem nagyon akart enni, állatorvost kihívtuk adott valami injekciót neki, reggelre összehányt és fosott mindent és megdöglött.

a (p)öcsömet csókolja körbe az ilyen állatorvos...

2010. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
:( Szegény kutyus...
2010. jan. 25. 21:26
 10/14 Winner of Royal Hill ***** válasza:

Volt!

Imádkoztam,hogy ne kapjon gyomorcsavart!

Nem valószínű,hogy baja lesz,csak ne hagyd mozogni!

2010. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!