Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit mondjak még neki?

Mit mondjak még neki?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy ez már a sokadik kérdésem de mindig van valami.

Egy menhelyi kutyust szeretnék, power pointot is csináltam és megmutattam apának. A vègén én zokogtam és apa erre: hidd el nálam jobban senki nem szeretne kutyát de nem lehet mert nincs rá lehetőségem mert hogy mikr suliba vagyok mit csinál a kutya.

Nagyon el voltam kenődve és jobbat nem tudtam kitalálni, itt megkérdeztem.

Mikor megmutattam neki röhögött, hogy én rohanok rögtön ide mikor a "kis előadásomba" bele irtam, hogy itt is sokat tanultam és mostmàr egész jó válaszokat tudok adni és megbízom az itteni gazdikban tőlük kapom a legnagyobb löketeket.

Miután megmutattam neki, hogy kiírtam a kérdést megkérdeztem tőle: Van még valami? erre csak annyit mondott: tudod a véleményem...

Ez egy kicsit zavaros volt nekem, de azt is mondtam neki, hogy nyugodtan kérdezzen ha rögtön nem is tudom a választ, megkeresem és megmondom.

Eddig minden érvére tudtam válaszolni.

De most nem tudom mit kéne neki mondanom. Holnap egész nap itthon vagyunk és szeretnék kitalálni valamit hogy elszàlljanak a kétejei. Ès, hogy végre felelősség teljesnek tartson.


2012. dec. 28. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokat segítene a válaszadásban, ha tudnánk a korod.
2012. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kevibetyar válasza:
Szép dolog a kutyus tartás de nagyon nagy felelőség, az biztos. Szép dolog az is hogy menhelyi kutyust szeretnél, de kezdőként nem biztos hogy jó ötlet, mert a menhelyi kutyát egyedül hagyni eleinte nem nagyon szabad. Képzeld el mit gondolhat, kihozod sok játék, meg minden majd egyszer vissza tér az egyedüllét neki, és ezt nagyon zokon fogja venni. Megértem apukádat, és téged is. Szerintem azzal próbálkoz , hogy elhitesd vele hogy tényleg elkötelezett vagy, hogy azt mondod, "tiéd a felelőség és nem az övé" , valamint hogy "hogy bizonyítsd be a felelőség tudatodat ha nem ad rá esélyt " szerintem ha látja rajtad mennyire szeretnéd megenyhül a szíve, valamint kérdezd meg tőle hogy miért is ne?!
2012. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy jó ötletem. Vállalj ideiglenes gazdiskodást, akkor meglátja, hogy felelősségteljes gazdi vagy, ha mpedig ne adj isten, nem, akkor a menhelyre visszaadhatod a kutyát (tudom, hogy törés a kutyának, de legalább esélyt kap.) Ezzel szerintem rá tudod venni apudat is. Majd írd meg a fejleményeket!
2012. dec. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már ideiglenes, akkor inkább ne az legyél, hanem önkéntes sétáltató menhelyi kutyusoknak. Azzal együtt ki is derül, mennyire való neked kutyus, hogy bánsz velük, mi probléma merülhet fel, amivel nem tudsz megbirkózni.
2012. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!