Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mai napon felhívtam az...

A mai napon felhívtam az állatorvost a kutyám becsippeltetése miatt. Azt mondta hogy maximum 3500 ft lehet viszont az érzéstelenítés és a seb bezárása plussz 3000 forint. Mennyire fáj ez a kutyának? Megéri-e?

Figyelt kérdés

#kutya #becsippeltetése
2012. dec. 28. 12:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Le akar húzni keress másik dokit! Mint írták is, a chippet egy vastagabb tűvel adják be, nincs semmiféle seb bezárás és érzéstelenítés.

Az enyémnek beadták és odanyomtak neki egy kis vattát.

2012. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
92%

Szégyellje magát az ilyen orvos! Egy egyszerű szúrás helyett még képes lenne felvágni a kutyát hogy pénzt húzzon le rólatok!

Ezt a mészárost mindenképpen jelentsétek be a Magyar Állatorvosi Kamara Országos Etikai Bizottságánál!

[link]

Komolyan! Ilyet nem tehet, ez nagyon durva!

2012. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
88%

Játsz nyílt kártyákkal: menj vissza a dokihoz, mondd neki, hogy megcsinálja-e 3500Ft-ért, vagy viszed másik orvoshoz.

Hidd el, meg fogja csinálni...

2012. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Na, a kamara ebben nem fog segíteni, ezért oda kár menni.
2012. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyet fel kellene jelenteni az Állatorvosi kamaránál!
2012. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
84%
Azért tán nem kellett volna lepontozni, hogy javasoltam az Állatorvosi Kamarát. Pont az a baj, hogy az emberek úgy gondolkoznak mint te. Nem jelentik az ilyen eseteket, mert hogy minek is. Hát így tényleg nem is fog történni semmi...
2012. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
92%
Én felpontoztalak utolsó, igazad van! Engem is mélyen felháborít. Ezért csinálnak egyes orvosok azt, amit akarnak, mert csak legyintenek egyet a gazdik hasonló esetben!
2012. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk 4 ezer volt, ebben benne volt az előzetes vizsgálat, az érzéstelenítés, a chip, a berakás, és a regisztráció.


A mi dokink érzéstelenít, mivel nagyon vastag a tű, még véletlenül sem lehet egy injekciós tűvel összehasonlítani. De annyi volt, hogy befújta a helyét Lidocainnal, és várt 3-4 percet, mielőtt szúrt volna....


Mondjuk a seb bezárása az durva lehúzás... de nem kizárt, hogy van doki, aki összekapcsozza...


Az állatorvosi kamarához nem érdemes fordulni, ugyanis ezzel kapcsolatban már kiadták nyilatkozatukat az állatorvosok védelmében:


[link]


Ahol olcsóbban megoldják, ott vagy a doki mond le a munkadíjáról/annak egy részéről, vagy az önkormányzattal szerződést kötött, és ők állják a költségek egy részét.

2012. dec. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
jesszusom :O ez nem szégyelli magát? még a híradóban is volt, hogyan adják be, és sok ember nézi azt, ezek után meg ilyet kérdez? szánalmas, hogy így akar több pénzhez jutni...
2012. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Nagy volt a tű..érzéstelenít..ja persze.., amit láttam, törpetacskó meg pincsi kapott ilyen cuccot "érzéstelenítő" nélkül. Meg se nyikkantak. Gondolom, ha fájt volna nekik, közben nem csóválják a farkukat. Doki azt mondta, nem is érzik.
2012. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!