Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mai napon felhívtam az...

A mai napon felhívtam az állatorvost a kutyám becsippeltetése miatt. Azt mondta hogy maximum 3500 ft lehet viszont az érzéstelenítés és a seb bezárása plussz 3000 forint. Mennyire fáj ez a kutyának? Megéri-e?

Figyelt kérdés

#kutya #becsippeltetése
2012. dec. 28. 12:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Tudom melyik dokiról beszélsz. Nem varr vagy kapcsol hanem ragasztja a sebszéleket egy spéci sebragasztóval. Amerikai trend.


Amúgy kérheted ezek nélkül az extra szolgáltatások nélkül is a chipbeültetést, úgy tudom, tényleg elég lenyúlás szaga van.

2012. dec. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Bármennyire spéci az a sebragasztó, a chipezésnél nem keletezik olyan seb, ami bármiféle utókezelést igényelne.
2012. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Merle kutyát érdemes ragasztani ,de egyébként nem szükséges ,sőt átverés. Etikátlan dög. Megadnád a számát?
2012. dec. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ! Szerintem elmegyek a dokihoz és csak simán becsippeltetem 3500 forintért.

Ha nem akarja ennyibe hagyni akkor visszaviszem a kutyust!

2013. jan. 1. 23:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!