Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha beszeretném tetetni a...

Ha beszeretném tetetni a kutyámba a chipet, akkor az orvoshoz előre be kéne jelentkezni, vagy ez ilyen pár perces művelet, és elég, ha telefonálás nélkül rögtön odamegyek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

pár perces művelet:)

nekem is tegnap csinálták a kutyámnak 5 másodperc alatt berakta, inkább az adminisztráció a több idő, 1-2 perc, remélem segítettem:)

2012. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Úgy, ahogy első mondja!
2012. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Óó, nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek ezt a gyors választ, kedvesek vagytok! :)

Örülök, hogy csak ennyi az egész!

2012. dec. 28. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért szánj rá időt, mert nagyüzem van a dokiknál mostanság. Olyan rendelőben. ahol alig szoktak lenni, ma tömegnyomor volt.
2012. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz és mivel most van a dönping, egy telefonos egyeztetést megér, hogy ne kelljen sokat várakozni sok kutya között.
2012. dec. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Én még viszonylag régen mentem, december elején. Akkor egyáltalán nem voltak sokan, igen egy beteg állt előttem. Az adminisztráció se volt sok, de az több mint a beültetés. Annyi hogy belenyomja aztán viszontlátásra!
2012. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen, számítok rá, hogy sokan (mint én) az utolsó pillanatra hagyják a beültetést... hát ez van :)

Kicsit utánaolvastam ennek a témának, és sok helyen azt írják, hogy kötelező előtte egy egészségügyi vizsgálatot végeztetni, de ugyanakkor beleolvasgattam a törvénybe, és én nem találtam benne ehhez kapcsolódó szöveget. Most akkor kell, vagy nem kell? Mert azért jó lenne, ha feleslegesen nem húznának le pénzzel :)

2012. dec. 28. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!