Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SURGOS! Epilepsziara embernek...

SURGOS! Epilepsziara embernek valo gyogyszer adhato a kutyanak?

Figyelt kérdés
Ma ketszer rohama volt a kutyamnak.A nyaron egyszer mar elofordult,akkor kapott injekciot es kalciumot.Most rohantam vele megint a dokihoz,megvizsgalta,azt mondta epilepszia.De embernek valo gyogyszert ,Fenobarbital-t irt fel neki.Itthon olvastam el,hogy embernek valo,megeg nem mertem beadni.Adhato ez kutyanak?vagy miert irta ezt az orvos?miert nem kutyaknak valot adott?

#eplilepszia
2012. dec. 28. 14:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
NEM !!!!!!
2012. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a doki írta, akkor valószínűleg adható, hacsak nem teljesen idióta az orvos.
2012. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Ja, bocs, nem olvastam végig, csak a kérdést,

ha az állatorvos írta fel, akkor mégis. Lehet, hogy kutyáknak való nincs.

2012. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel az orvost és kérdezd meg.

Amúgy a cicámnak is bébigyógyszert írt fel, és a patikában kellett megvenni.

2012. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok gyógyszer van, ami humán és azt adják a kutyáknak. De csak az orvos tudhatja, melyiket lehet adni.

ha kétségeid vannak, hívd fel az orvost.

2012. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De miert ezt adta az orvos?itthon mikor lattam hogy ember gyogyszer,nem mertem meg beadni,azert kerdeztem itt ra.
2012. dec. 28. 15:00
 7/18 A kérdező kommentje:
Felhivtam megkerdezni,azt mondta ez a human gyogyszer babaknak is valo,es 3-ba kell elosztani,ezert ha 2 negyedreszt adok egy nap az nem eros abszolut.Es gorcsoldo,epilepszia gyogyszer.Nagyon megijjedtem,de akkor valoszinu adhato.Nem tudom mi lesz,felek a kutyammal,mennyire kezelheto az epilepszia?7 eves a kutyam.
2012. dec. 28. 15:04
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó humán gyógyszert alkalmaznak az állatorvoslásban, ezen ne akadj ki. Nincs mindenre külön kutyás gyógyszer.
2012. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy kutyáknak való nincs.

Bízz meg az orvosban, tudja, mit csinál.

2012. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Van némely gyógyszer amit lehet alkalmazni a kutyáknál. Az orvos ezt tudja. Nincs külön készítmény epilepsziára kutyáknak. Több ismerősöm kutyáját is kezelik epilepsziára embernek való gyógyszerrel. Sajnos azt nem tudom megmondani, hogy az általad felírt gyógyszert használták-e, de ha az orvos felírta biztosan lehet alkalmazni.
2012. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!