Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi lehet a baja?

Szerintetek mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Van egy 5-6 hónapos kis kutyám, tegnap este még nagyon rosszalkodott de reggelre furcsa volt számomra láttam rajta nem stimmel vele valami. Kedwtelen, fáradt, nem eszik semmit hiába nyomom a szájába, öklendezik, habos szerűt hány. Arra gondoltam hogy lehetséges a fogát hányja. Szerintetek mire utalnak ezek a tünetek? Nagyon szeretem nem szeretném ha meg halna, nagy aggódok érte.
2012. dec. 28. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A fogát nem hányja egy kutya sem.Hagyd békén, ne nyomj a szájába semmit.

Ha kint tartod, akár valamit megehetett, amitől háborog a gyomra. Vagy mutasd meg holnap orvosnak, ha reggelre sem változik, vagy , ha jobban van, egy-két nap diétás kaja.

2012. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az nem fordult meg a fejedben, hogy állatorvost kérdezz, netalán el is vidd a kutyát dokihoz? Mert a te homályosan körül írt magyarázatodból mi honnan tudnánk, hogy pontosan mi is a baja és főleg, hogy mivel lehet ezt kezelni?
2012. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Figyuzz nem kértem szemtelen flegma komikat!!!!Meg fordult a fejemben képzeld el hogy állatorvoshoz vigyem csak az állatorvos 1héten belül jön ki mert a megyében járkál mindenhová az állatkórház meg kb 40kilométerre van tőlünk 12-13órát dolgozok naponta nem túl sok időm van arra hogy tudjam hordozgatni sajnos!!!!! Én véleményeket kértem nem oltást nem vagyok én beteg nem kell engem oltogatni világos???? Nah kössz pá pusz!!!!
2012. dec. 28. 23:28
 4/11 A kérdező kommentje:
Az első komihoz írok most. Bent van a kis kutya a házban...édességet adott neki a kis húgom lehet az tett be neki túl sok csokit evett... meg hát a fáról is lopkodja a szaloncukrot :/ Lehet a gyomrába lett valami baj! De az előtte lévő kis kutyán is ugyan így volt 3napig nem is láttam azt hittem meg döglött valahol pont ugyan így habosat hányt meg nem evett stb....
2012. dec. 28. 23:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha holnapra sem változik a helyzet, sőt, láthatóan rosszabbul van a kutya, lehet éppen arra gondolni, megevett valamit, ami elakadt a bélben, gyomorban. Ez viszont nagyon gyors orvosi ellátást igényelne.
2012. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Istenem segíts, ezzel a stílussal miért engednek valakit közösségbe...?

Ha fontos neked a kutyád élete, akkor felemeled a telefont, megkérdezed az állatorvost arról, hogy mi a teendő (ne a kijárósat, mert az úgyis azt fogja mondani, hogy ráér, mivel nem akarja, hogy máshoz vidd, amíg ő nem ér rá), aztán tedd azt, amit mondott.

2012. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csokoládét szigorúan tilos ennie a kutyának! Mégis miért vehet magához minden felelőtlen barom kutyát?! Hogy aztán majd házilag megmérgezze őt? Tényleg idáig süllyedtünk? Örülj, ha az a szerencsétlen kis kölyök megéli a reggelt! Fél tábla csokoládé halálos lehet egy kiskutyának! De minden más édesség is tilos, mert a kutya nem tudja megemészteni, megnő a vércukra, ami egy fiatal kölyöknél különösen veszélyes! Akár felépül szegény kölök akár nem, többet eszetekbe se jusson állattartásra gondolni! Minek, hogy tudatlanságból megmérgezzétek?! Kölyök kutyát csokival tömni! Az eszem megáll! Gratulálok!
2012. dec. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok felelőtlen jobban szeretem ezt a kutyát mint akármelyik embert,mert több szeretet ad erről ennyit!!!Én nem tudtam hogy nem lehet neki adni más meg már nem egytől hallottam hozzá teszem hogy naponta vesz a kutyájának 1 sport szeletet!!!!!Mind1 holnap ki hívom az állatorvost remélem szerencsém lesz és nem lesz semmi baja..de mondom ami ő előtte volt kutyánk az is ezt csinálta 5-6 hónaposan 3napig nem is láttam úgy el volt bújva ugyanígy habosat hányt meg nem evett stb...és őt egyáltalán nem etettük csokival!!!Erről ennyit!!!!!
2012. dec. 30. 00:27
 9/11 A kérdező kommentje:
Volt kint az állatorvos ma dél előtt és azt mondta bélgyulladása van adott neki 2injekciót 3napig kamillateát ihat csak enni nem adhatok neki csak 3nap után akkor is csak húslevest,tört krumplit vagy rizsát..remélem nem téved a doki és helyre jön!Köszönöm a komikat!
2012. dec. 30. 23:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Szépen elrontotta a gyomrát a sok édességtől. Jól tetted, hogy orvost hívtál. Ezentúl tessék figyelni, mi jut a kiskutya szájába ! Éhenkórász minden egészséges kutya. Csak azt és annyit kapjon, amire szüksége van.

Inkább rizsával és főtt, lebőrözött csirkehússal folytasd majd a diétáját. A burgonya egyáltalán nem tartalmas a kiskutyának.Ha rendbe jön, ne igyekezz egy nap alatt bepótolni az idáig nem megevett adagot.

Boldog Újévet !

2012. dec. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!