Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet elmagyarázni a...

Hogy lehet elmagyarázni a családomnak, hogy nem etetünk egyfolytában kutyát és nem babusgatjuk?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat: sehogy.
2012. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én azt próbáltam elmagyarázni hogy miért nem fürdettem meg head&sholderselxDDDDDDDD

amúgy gyakorlatilag sehogy,sajnos a kutya kérdésben is mindig a "másiknak" van igaza

2012. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:(
2012. dec. 29. 23:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a családod nem érti meg elsőre, akkor sehogy.
2012. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nézem végig,ahogy megölik a kutyámat?
2012. dec. 29. 23:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

sok kutya szeretne ilyen 'gyilkos' helyzetben lenni, hogy etetik.


egyébként a határozottságon kívül nincs semmi más megoldás. egy ideig énis elnéztem, hogy tömve van az eb. aztán láttam, hogy kerekedik, és a sarkamraálltam. közöltem mindenkivel, hogy itt ez a szép zsák, ez a kutya - nem is akármilyen - kajája, napi 1 bögrényit kap, máskülönben egy dagadt disznó lesz, és szívrohamban kimúlik 3 év múlva. mivel mindenki imádja be is tartják. kimérjük minden nap a bögre tápot, leteszem a konyhapultra, ott várja a sorsát. ha valaki nagyon szeretné mégis dicsérni, vagy jutalmazni a kutyát, akkor abból vesz el, így nem lépjük túl a napi limitet, és fitt kutyám marad. nap végén kapja meg a tápot. már ha marad.

2012. dec. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szabad teletömni, mi is betartjuk a napi adagot, de még nem volt semmi baja a kutyának, ha néha-néha (pl. heti 1x) kap valami nasit. Egy vékony szelet torta, vagy egy túrórudi vagy pár szem mogyoró nem ártott még soha az Orijen mellett..:-)
2012. dec. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!