Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kiskutya normálisan...

Amstaff kiskutya normálisan fejlődik? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy június 9. születésű Amstaffom, na most a kutya a korához, és testvéreihez képest elég elmaradott, viszont erősebb mint ők... Normális, hogy ilyen "kicsi a teste" a feje is a testéhez képest elég picike.

A füle pedig le van vágva, egy sérülés miatt! ( Ezt csak azért írom, hogy nem vagyok állatkínzó félre ne értsétek )

Kép róla : [link]


[link]


2012. dec. 30. 14:28
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Uhh, elnézést a testmérettel kapcsolatos mondatom az kérdés volt.
2012. dec. 30. 14:29
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tűnik alulfejlettnek, maximum korához képest kicsit túlsúlyosnak.
2012. dec. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

nem igazán lehet a súlyát megítélni, hogy nem egyenesen áll.

vedd pórázra és kérj meg vkit egy fotóra.

2012. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs a kutyával semmi gond, nekem egyáltalán nem tűnik túl kicsinek, szép, arányos kutya. Bár ezekről a képekről nem igazán merek semmit sem mondani, csinálhatnál néhány normális képet.
2012. dec. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem juól néz kji, bár én nem így vágattam volna a füleit, hanem hegyesebbre.
2012. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
mínusz -u, -j... bocsi
2012. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak későnérő típus. Szép kutyus, külömben nyugi, az én kutyám füle is "sérülés miatt" vágott :) csak nekem pitem van. Annyi a gond, hogy az amstaffod egy picit ha jól látom hibás, mert az orra világos színű.
2012. dec. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 zozonrg ***** válasza:
Ez nem Amstaff ,hanem Pit bull!Amúgy szép kutya.Nem bántásként mondom de legközelebb vedd a fáradtságot és olvasd el egy kutya hivatalos standardját és utánna aggas rá fajtaneveket.
2013. jan. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha amstaffnak vette az, ha nem akkor nem. Kb. de nem azon múlik h mi h melyikre hasonlít. Vannak szélesebb, staffosabb fejű fekete orrú sárga fehér pitek, és vannak (hibás) szikárabb világos orrú amstaffok. Két külön fajta kedves utolsó!! Nem onnan dönti el a gazdi h melyik h melyikre hasonlít.Nem úgy van hogy "ja ez vékony, világos orrú, de amstaff szülőktől van akkor biztos pitbull".Nem a kérdező nem ért a kutyákhoz hanem az utolsó válaszíró.

Különben, lehet hogy pitbull csak a kérdező nem akarta kiírni, nehogy jöjjenek a "harci dög" özők.

2013. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 zozonrg ***** válasza:
15 éve foglalkozok Amerikai Staffordshire terrierekkel,nekem is van minőségi kennelből törzskönyves Amstaff úgyhogy megtudom külömböztetni őket.Van Származási lapja,vagy nincs?!Ennyi.Az enyém is június 5.-én született és most így néz ki: [link] fawn színű) a füle ragyasztva van a szép rózsafül miatt,mert kiállításra lesz nevelve.
2013. jan. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!