Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legkisebb fajta?

Melyik a legkisebb fajta?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan kutyát ami felnőtt korában is akkora marad mint amikor megszületett. És még annyi kérésem lenne, hogy ne csivavát irjatok naon ijesztőek meg csontosak. À.... borzasztoak.

2012. dec. 28. 10:31
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy m.o. is elérhető legyen.Ill. ne legyen túl drága.(ha létezik ilyen. =-O )
2012. dec. 28. 10:48
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan kutya ami akkora marad mint amikor megszületik... Ha lenne akkor minden következő generáció egyre kisebb és kisebb lenne....


Még a yorki van ami igen kicsi..

2012. dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretnék egy olyan kutyát ami felnőtt korában is akkora marad mint amikor megszületett."

Plüsskutya.

2012. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A három legkisebb fajta a yorkshire terrier (de ebből vannak nagyobb méretűek is), a csivava és a prágai pincser. Az utóbbi borzasztóan drága.
2012. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmi igenis létezik, bár nem kutyafajta. Luxpupnak hívják és ezek agyonszaporított dögök. Nem ajánlott beszerezni, ugyanis:

- Magyarországban nem csinálnak ilyet

- Nagyon drágák (kb. 4000-5000 dollár)

- csoda ha 3 évig élnek

2012. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Olyan kutya nincs, minden kutya nő valamennyit! Amúgy pár kistestű: Máltai selyemszőrű( Nekem is ilyen van és imádom őt)Yorkshire terrier,Tacskó( Bár a tacsi nem öleb hanem egy miniméretű vadész kutya!)
2012. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
47%
Ja meg a törpe és toy uszkár: kicsik okosak, és szőrzetük van nem bundájuk( tehát kevésbé váltják ki az allergiát)
2012. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ezt csak akuminak: kisebb koromban már volt plüsskutyám már kinőttem belőle most már igazi kellene. Köszönöm a válaszokat. Egyébként egy kicsit túloztam hogy " akkora maradjon mont amikor megszületet".
2012. dec. 28. 14:33
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit nagyon túloztál. Azt meg esküszöm, nem értem, miért nem mindegy, hogy egy kutya egy kiló, vagy három, miért kell az extraminitörpe kutyákat hajszolni, és főleg miért a méret az egyetlen szempont választásnál...
2012. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, a méret meg az ár, az is lényeges. Nem pulóverről beszélünk basszus...
2012. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!