Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tarthatom távol a...

Hogyan tarthatom távol a legyeket a kutyámtól?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Neostomosan vagy Kubatol
2009. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezek nem már az összecsípet sebre kellenek?

Szerencsére a kutyámon még nincsenek sebek, de azok a kis "dögök" egy percre sem hagyják békén...

2009. aug. 25. 17:32
 3/7 anonim válasza:

A mi németjuhászunk fülét is szállják a legyek és egy idő után kisebesedik neki. Van egy ilyen speckó spray, amivel naponta, de legalább kétnaponta érdemes befújni azt a területet, ami leginkább célpontja a legyeknek..

Én a Pansi sebkezelő sprayt ajánlom, nekem (iiletve a kutyámnak:)) eléggé bevált..

2009. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Federol sebolaj. Ez megelőzésre és sebkezelésre is jó. Elég büdös, így távol tartja a legyeket. Nekem bevált.
2009. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mind a kettő jó megelőzésre, a Kubutol főleg, mert nagyon erős kátrányos szaga van. Olyan mind a Federol sebolaj, csak ezt fújni kell.
2009. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Ma beszerzek egy-két szert és remélem végre annyi a legyeknek!
2009. aug. 26. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak minden évben előjön ez. Egy kb. 45 kilós német-juhász. Mi minden évben érünk az állatorvostól ADVANTIX -et ( 2400 Ft) . Ez egy kis ampulla amiben van kb 4 ml folyadék , amit a jószág 2 lapockája közé a szőr alá rányomsz, és 3 nap múlva eltűnnek , a legyek nem lesz kullancs, szúnyog és bolha sem. Annyi az egész , hogy ha megfürdetted a kutyát, utána 3 napig nem szabad rárakni , valamint az ampulla rányomása után 3 hétig nem szabad fürdetni .esténként a fülét betadinnal bekenni. Üdv : M
2011. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!