Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha eggyetemre mentek, magatokk...

Ha eggyetemre mentek, magatokkal vinnétek a kollégiumba a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán olyan koli, ahol tarthatsz állatot a szobában? Nem lennék én állatkínzó, de nem tudom, mit kezdenék nélküle, vagy ő énnélkülem, mert a családban nincs senki, aki ráérne vele. A kert is csak börtön...
2009. aug. 25. 19:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Kutyát nem tarthatsz koleszban.
2009. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Én is úgy tudom, hogy nem vihetsz kutyát koleszba, ahogy gyereket sem.
2009. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos legjobb tudomásom szerint a koleszokban nem engedik az állattartást (egeret perszer tarhatsz "dugiban" de egy kutyát azért észrevesznek)
2009. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Ha a kert börtön neki, akkor a kolesz szoba mi lenne?

(Eggyetem nincs, csak egyetem)

2009. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%
Szomorú, hogy manapság már akárkit felvesznek az "eggyetemre"... :(((
2009. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
nem vinnénk, mert nem lehet, ha észreveszik, vagy kirúgnak kutyástól, vagy azt mondják "holnapra tüntesse el!" és komolyan is gondolják.
2009. aug. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4%
Ha kitömeted, akkor viheted.
2009. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit kell lepontozni a válaszokon, a kollégiumba akkor sem lehet állatot tartani, még a szállodákból sem mindbe és fizetni is kell érte pluszba.


Nálunk valaki lebukott egy macskával, volt is balhé belőle, és két napot kapott rá, hogy eltüntesse, nem lehetett sírni, hogy nem törődik vele senki. És ez nem egy zárda volt, hanem egy laza kollégium. De állatot nem lehet akkor sem.

2009. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
sztem ha hétvégente hazamész, nem lesz baj. de akkor foglalkozz vele, ha nem mész haza, azthiszem van kutyadada, vagy valakit külön megkérsz vigyázni rá, fizetéssel vagy ha közeli rokon, ingyen. esetleg 9-13 éves rokonaid akik ráérnek, meg már annyi idősek, h nem bánják? én is voltam 8-12 éve koromig kutyadada. nagyon élveztem és még fizetést is kaptam persze csak annyit, hogy 1 nap 500 ft, szóval annyiba kerültem mint egy doboz cigi...! XD Am nemtom mért kell cikizni! mindenki elronthat egy betűt basszus! meg egyetemista is! de hogy itt milyen bunkó emberek tudnak lenni... na mind1
2009. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Koliba tuti nem, de albérlet szóba jöhet.
2009. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!