Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy Staffbull 3 és fél...

Van egy Staffbull 3 és fél hónapos kutyusom, erősen elkezdett kopaszodni szimmetrikusan a fején a füle előtt, találkozott már valaki ilyennel?

Figyelt kérdés

Rendszeresen vakarózik. Kap immunerősítőt, zöldkagylót és vitamint. Azt mondták atka, de most a párom elkezdett viszketni és egy ilyet vett le a karjáról tudnátok segíteni, hogy mi lehet ez? (a képet linkeltem) A buksijáról is töltöttem fel képeket azokat is linkeltem. Voltunk vele állatorvosnál de eddig nem sikerült megtudni, hogy pontosan mi a baja. Bőr kaparékot még nem vettek.


[link]


[link]


[link]



2012. dec. 25. 17:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Bolhás,és valószínűleg bolha allergiája van. Kezeld a bolháját. Pl: Advantix, Frontlin
2012. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Olyan ,mintha ótvaros lenne.
2012. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
amikor elhoztam 2 hónaposa egy nagyon pici ritkulás volt kis helyen a füle elött azóta terjedt ez ki ekkorára...frontline csepgetetőt kapott egyből...nem rég fülatkája volt erre frontline spray-t kaptam és kezelem a fülét vele! 3 dokinál jártunk senki nem tudja mi baja mondták, hogy lehet atka...kap zöldkagylót és immunerősitőt..eledele selectgold bárányos halas
2012. dec. 25. 17:50
 4/20 A kérdező kommentje:
illetve pár napja kb 5 darab pattanás szerü dudort találtam a testén..kettőt az állánál 3-at az oldalán...azt is szokta vakargatni de lehet nem feltétlenül az viszket neki...nincs vonyitás semmi csak vakarja néha a végtagjait nyalogatja rágcsálja
2012. dec. 25. 17:52
 5/20 kira kenzo ***** válasza:
Nekem a macskám bőre alatt éreztem csomókat, vakarta is lekopott a szőre és nőttek a csomók. Az bolha allergiától volt. Elmondtad a dokinak milyen vitaminokat kap? Lehet hogy a zöldkagylóra allergiás . De lehet rühes is. Mondjuk az sebesedik is egy idő után. Szerintem egy időre állj le az immunerősítővel, vitaminnal és a zöldkagylóval. Lehet hogy sok a szervezetének.
2012. dec. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
6 napja kapja az immunerősitőt és a zöldkagylót, Vetmed Pro-vite vitamint meg 3 hete kapja. Állatorvostól van. Pár napja vettük észre rajta a dudurokat.
2012. dec. 25. 18:44
 7/20 kira kenzo ***** válasza:
Neten próbáltad már keresni a tünetek alapján? Szerintem vidd el másik állatorvoshoz is.
2012. dec. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Már voltunk 3 állatorvosnál, egyik se tudott rá semmi értelmeset mondani, neten néztem (bolha, atka, szörtűsző, rüh, tetü) de az összesnél sebesedést, bőrpirt is irtak, viszont neki nincs, csak a buksiján kevesebb a szőr ahogy a képen is látni lehet, de azt nem vakarja csak a fülét, mert 2 napja még volt fül atkája, akkor volt utoljára tisztitva. Meg a hátsó lábain belül is kevesebb a szőr és ott nyalogatja meg rágcsálja de sebek sehol nincsenek csak az a pár dudor de azok máshol. Tudsz esetleg budapesten egy jó állatorvost?
2012. dec. 25. 19:00
 9/20 anonim ***** válasza:

A bogárról (ha még meg van) nem tudtok közeli tiszta képet készíteni (nagyitóval)?

Lehet akár allergia is . . .


Hol laktok? Pestszentlőrincenvan egy jó állatorvos.

2012. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
3. kerületben lakunk, a bogár meg már sajnos nincsen meg.
2012. dec. 25. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!