Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaház 2 réteg OSB lapból?

Kutyaház 2 réteg OSB lapból?

Figyelt kérdés

Sziasztok Labrador kutyának szeretnék házat csinálni a következőképpen.

OSB lapból 2 rétegből a két réteg közé 5cm vastag üveggyapot szigetelő kerülne.

Az OSB lapot vastagon lefesteném igaz tető alatt lenne a kutyaház de azért biztos ami biztos.

Gondolom télen ez megfelelő és szerintem a kutya úgy sem fog nyáron a kutyaházban aludni :)

Vagy ez túl sok lenne?

Vélemények?



2012. dec. 31. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagyon jó ötlet :) hajrá!
2012. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tökéletes! Én is ilyesmit csináltam.
2012. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vettünk egy féléves német juhászt egy nyáron. A férjem buzgón nekiállt házat csinálni neki: ő is bélelte,ácsolta, tapétázta, függönyözte a bejáratát - csak villanyt nem szerelt bele:) És a kutya, 15 éves ittléte alatt alig ment bele. Ott néztük, amikor a hóesésben inkább elnyúlt a hó tetején. Igaz az udvaron, kertben mindig volt olyan hely, ahova behúzódhatott pl. hűsölni. Aztán meg ahogy öregedett, a lakásban kötött ki, mert jaj, de meleg van, jaj, de hideg van! Úgy tudott nézni a gyönyörű szemeivel, hogy nem volt szüksége kutyaházra. Szóval ne sértődj meg, ha esetleg a remekművedet nem fogja értékelni! :)
2012. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
OFF: 3.nak: apukám ugyanígy járt. Egy régi bundabéléses kabátból szabott bele a kuttynak "ágyat", az ajtajára egy vastag szőnyeget szögelt. Kutya vígan heverészett egész télen a hókupac tetején :) Mondjuk, a macskák hamar felfedezték a jó helyet :) ON
2012. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lefestened nem muszáj az OSB-t, mert az olyan anyag, hogy ellenáll a viznek. Inkább azt old meg, hogy alá tegyél a raklapot, ne legyen közvetlenül a földön, télen a talajmenti fagyok miatt.
2012. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az első kutyánk (még kicsi voltam) egy kuvasz volt és ugyan így jártunk mi is hogy nem ment a ház közelébe sem, inkább a havon aludt a kutya. De most rövid szőrű kutya lesz így gondolom azért meg meg látogatja majd. :)


Igen raklapra akarom majd tenni csak azt nem írtam mert gondoltam részletesen nem megyek bele a dologba :D

2012. dec. 31. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!