Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie kutyusomat kint tartom,...

Westie kutyusomat kint tartom, még fiatal van háza hőszigeteléssel ( lesz még benne más fűtés is) és a háza elé leterítettünk neki törölközőket és takarókat. Szerintetek mért nem megy be a házába, már próbálkoztam egy csomó dologgal?

Figyelt kérdés
Hetekig azt csinálta, hogy amíg nem volt nagyon hideg addig kint volt a takarókon utánna pedig bement a házába, most pedig csak kint van :-(

2012. nov. 7. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem kellene a háza elé teríteni semmit, így rájön hogy bent kell aludnia, a paplanán és takarókon fogja érezni a saját illatát, amúgy meg ha nagyon fog fázni be fog menni :)
2012. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ahamm értem akkor ma kipróbáljuk
2012. nov. 7. 17:06
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szobakutya kertben... Vajon mi lehet a gond?
2012. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én sem tartanám kint...nem arra való. Elél kertben félreértés ne essék. De én nem tenném ezt vele.
2012. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kárpáti Balázs ***** válasza:
Kinnt is tarthatod semmi baja nem lesz:) jutalomfalattal szoktasd be és jó sok simogatással és akkor bennt fog aludni
2012. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
elvettem a háza elől a cuccot és így bement. a tenyésztő is kint tartja az ő kuytáit, utánna néztem tényleg tenyésztő!!!!
2012. nov. 8. 19:04
 7/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy regisztrált tenyésztő, még nem jelenti azt, hogy jól is bánik az állataival...
2012. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez meddő vita amúgy is. Mindenki úgy tartja az állatait, ahogy akarja. De abban biztos lehetsz, h a kanapé mellett szívesebben aludna az a kutya, amíg te tévézel. Igazából minden kutya arra termett h a gazdája mellett, ne pedig a gazdája háza mellett éljen.


Én nagyon tisztelem azokat, akik még egy goldent, bernáthegyit...stb. is beenged mikor otthon van. Persze ha nincs otthon nyugodtan lehet a kertben.


Ja másik: sokan lopnak ilyen kistestű fajtatiszta kutyákat kertből. Ezért sem tartanám kint.


Fizikailag nem lesz baja a kutyának, de szerintem szocializációs szempontból nem nyerő kertben tartani. Ennyi az egész.

2012. nov. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
viszont nekem nem lehet benti kutyám mivel az öcsém transzplantált , szervátültetett
2012. nov. 9. 12:01
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, hát ebben az esetben neked kell feláldoznod magad és hóbaqn fagyban esőben is kimenni hozzá minimum 4x 1 órára egy nap. MINIMUM.
2012. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!