Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Epilepsziás kutya kezelése?

Epilepsziás kutya kezelése?

Figyelt kérdés
Ha bármit tudtok erről, tapasztalatot, megköszönném. Elsősorban nem a gyógyszeres kezelésre gondolok, hanem hogy mit csináltok, ha rohama van, hogy előzitek meg, hogy véletlen megharapjon, stb. Minden érdekelne, ha jó cikket, honlapot tudtok, az is. Ha valaki ír nekem üzenetet, azt is megköszönöm.
2013. jan. 1. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Voltál már vele orvosnál ? Mindenképp el kell vinni, ír fel neki megelőzésre gyógyszert . Valahol találtam homeopátiás szereket is epilepsziára , azt is nézd meg, de ha én rátalálok elküldöm neked !
2013. jan. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nem az a fele érdekel, az meg lesz/ meg lenne. A kutya nem az enyém, hanem magamhoz szeretném venni, egy ismerősé, aki nem akarja vállalni így. Csak nem tudom, hogy mivel jár ez, ha vállalom. Nem gyakoriak a rohamok, de már egyszer roham közben megharapta a gazdáját. Talán, mert hülyén nyúltak hozzá? Nem tudom eldönteni, mennyire veszélyes így számomra. Ezért érdekelnének a hétköznapok.
2013. jan. 1. 17:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon szívesen segítenék, de hála ég nem tudok, remélem érted ! Az én kutyimnak volt epilepszia szerű rohama ( megmeredt, remegett, kidülledtek a szemei, összepisilte magát , a szája nem habzott ) , egyáltalán nem viselkedett agresszívan, sőt sehogy sem tudott magáról , pár másodperc és elmúlt! Utána rengeteget simogattam, nyugtattam, de nem harapott ! Érdemes lenne vagy orvossal beszélned erről, vagy keress egy blogot, ahol írnak gazdik, akiknek epilepsziás a kutyusa .

Vagy remélem kapsz innen is segítséget, de holnap én viszem az enyém dokihoz és megkérdezem, hogy van e rád nézve veszélye .

2013. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Remélem, nem lesz ilyen probléma a kutyusoddal! Igen, azért keresek ilyen embert, blogot, hogy a személyes tapasztalatokat tudjam. Elsősorban a harapás miatt, hiszen már megtörtént, és hogy lehet-e mellette másik kutya (a mostani, saját kutyám). Félek, ha roham lenne, mi lenne, ha épp nem vagyok otthon.
2013. jan. 1. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


én ezt olvasgattam ... nézz bele, hátha találsz valami hasznosat !


Nekem két kutyusom van, kétszer, vagy háromszor volt ez a kisebbnél és a másik rohant oda és folyamatosan nyalta a kicsi száját és orrát , amikor elmúlt a roham, hívta játszani. Ha megszokják egymást amúgy és jól kijönnek nem lesz gond szerintem!

2013. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!