Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kell-e fizetni a chip megvizsg...

Kell-e fizetni a chip megvizsgálásáért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet a következő: találtunk egy fiatal labradort. Az lenne a kérdésem, hogy ha elviszem állatorvoshoz, hogy megnézze van-e benne chip, azért kell-e fizetni? Válaszotokat előre is köszönöm!
2013. jan. 2. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem állatorvostól füg, a mienk nem kér annyi biztos de sokan már azèrt is kérnek ha csak ránéznek a kutyára.
2013. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jan. 2. 11:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális kutyabarát állatorvos csak ennyiért sztem nem kér, de mindenhol vannak akik elszálltak. Szerintem telefonálj oda megkérdezni, vagy írd meg itt hol laksz, hátha olvassa itt vki, aki tud ingyeneset ajánlani, vagy akár maga egy állatorvos:)
2013. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ha ide bejutsz, talán még tudnak is ajánlani olyant, aki leolvassa ingyen a chipet. Szilveszter után gáz az az orvos, aki pénzt kér érte.

2013. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg kérdezd meg a hozzád legközelebbi menhelyet. Ha nekik nincs is leolvasójuk, akkor is biztos tudnak olyan állatorvost mondani, aki 100% nem kér, ha ezzel segít egy kóbor kutyán.
2013. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat! A 2. válaszadónak: kiskunhalasi vagyok.
2013. jan. 2. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!