Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan teremtsek jó viszonyt...

Hogyan teremtsek jó viszonyt a kiskutyámmal?

Figyelt kérdés

Pár napja érkezett hozzánk... Nagyon szeretem, de úgy érzem, ő nem szeret:S:S... Nem tudom mit csináljak, mert azt akarom, hogy jólnevelt kutya legyen, szóval nem szabad mindent megengednem... De úgy érzem, hogy azért amiért néha "leszídom", tart tőlem(pedig sokat dicsérem is!). És szerintem nem ismer el engem gazdijának... Ha játszunk, akkor morog, stb


Hogyan kerüljek közel hozzá???

Légyszi segítsetek, nagyon el vagyok keseredve, hogy esetleg örök életében tartani fog tőlem...


2009. aug. 26. 18:03
 1/6 anonim válasza:
0%
Hogy halgasson rád. Legjobb módszer ha kiéheztetedés megeteted. Bizalommal teli lesz meglátod! ;)
2009. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia!Kérlek ne halgass az előtem szolohoz,nem jó amiit ir...sajnos a kiskutyáknál ez gyakran elörofdul!Szerintem játsz vele sokat és idő kell hozá
2009. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na jó, de ha játszok vele, akkor is morog, meg minden...:S:S
2009. aug. 26. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:

A kiskutyákra jó hatással van, ha messze tőle lefekszel a földre, és magadhoz hívod játszani picit:)

Ezt csinálja a farkasoknál a falkavezér is a kicsikkel, teljesen félreérthetetlen.

Próbáld csak ki, én is ezt csinálom mind a mai napig, pedig az enyém már felnőtt, de imádja.

2009. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jajj, hát egy kiskutyánál a morgás természetes! Próbálgatja, fitogtatja az erejét, megpróbál ő az erősebb lenni. Kölyökként még nem is tudja, mire való ez a dolog pontosan, idővel kezd majd rájönni. De addigra már rég megtanítod neki, hogy azt nem szabad.

Ne keseredj el, hiszen pár napja van nálad. Egyrészt kevés idő telt el, másrészről meg baba. Nem várhatod el, hogy máris ragaszkodjon hozzád és a két szeme folyamatosan rajtad legyen!

Ehhez idő kell, ahogy az embereknél is a barátság kialakulásához.

Elszakadt a családjától, a jól megszokott környezetétől, persze, hogy bizalmatlan és fél egy kicsit.

Játssz vele sokat, és következetesen, határozottan neveld, mindig tartsd be a szabályokat.

Ha van lehetőséged, járjatok el kutyasuliba az oltási program befejezte után, vagy csak sokat sétálni, játszani, fürdeni, stb.

Pár link, plusz te is tudsz olvasni sok kutyás könyvet, ami segít a nyelvük megértésében.

[link]

[link]

[link]

Jan Fennel: Kutyapszichológia (könyv)

2009. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hűűűű Köszi szépen! Most kicsit megnyugodtam... Csak tudod már nagyon rég szerettem volna már kutyust, és most meg nem szeretném h pont hozzám ne kötődjön annyira..
2009. aug. 26. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!