Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen színű lesz a németjuhás...

Fiona2340 kérdése:

Milyen színű lesz a németjuhászom?

Figyelt kérdés
Van egy 10 hetes németjuhász kutyám. Érdekes barna szőre van, ott ahol fekete kellene legyen. Felnőtt korára is ilyen marad vagy sötétedni fog ?
2013. jan. 3. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez ugye csak vicc? :) Honnan tudjuk, hogy az "érdekes barnából" mi fog kisülni? :) Ha nem tk-es, az is könnyen meglehet, hogy semmi köze sincs a nj-hoz.
2013. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem törzskönyvesek a szülei de mindketten németjuhászok és nem keverékek ...
2013. jan. 3. 21:31
 3/7 anonim válasza:
igen, sötétebb lesz
2013. jan. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezd elöregedni a kölyökszőre, azért lesz matt, borzos majd. Figyeld és pár hét múlva először a farka közepe táján fogsz észrevenni egy szép fekete csillogó sávot körbe. A hátán is középvonalon fog kijönni a fekete először.
2013. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
És honnan tudod, hogy valóban azok a szülők, amiket a kedves szaporító mutatott? Hogy hiszel neki? Ez édes kevés... Ismerek olyat, aki yorkie-t vett és tacskó keveréket kapott. Olyat is, aki szintén németjuhászt akart, aztán lett egy lógófülű, labi keveréke. Csak azt tudom tanácsolni, ha már nem volt annyi eszed -vagy felelősség érzeted- hogy ne egy szaporítót támogass, legalább ne higgy neki!
2013. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bimbike11 ***** válasza:
Utolsó válaszoló: Nem mindenkinek alap a törzskönyv és sajnos nincs is mindenkinek pénze arra, hogy törzskönyves kutyát vegyen, főleg ha csak hobbi célra kell a kutyus. Nekem is van egy német juhász párom, egyiknek sincs törzskönyve, mégis mindkettő nagyon szép küllemű, az egyiket elég rossz körülmények közül mentettük, a másik meg egy szerető családból való, ahol szintén nem voltak törzskönyvesek a szülők, mégis mindkettő fajtiszta volt. (láttam már életemben sok németjuhászt, mindigis ilyen kutyánk volt, szóval felismerem, maradjunk annyiban :) ) Nem biztos, hogy amelyik kutyának megvan minden papírja akármivel is jobb, okosabb vagy esetleg szebb lenne, mint a papír nélküliek... mellesleg ha őrzésre veszi az ember (mert ez a fajta igazából erre a célra kiválóan megfelel) akkor meg mindegy a papír ügy... szerintem... egyébként a kérdésre válaszolva, ne aggódj sokat változnak legalább 1, másfél éves korukig :) szóval szerintem be fog sötétülni a szőre :D
2013. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, és abban teljes mértékben egyet értek, hogy nem a papír számít.. igazábol a küllem sem.. ha megszerettetik magukat akkor már mindegy, hogy néz ki :)
2013. jan. 4. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!