Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyjából mennyibe kerül egy...

Nagyjából mennyibe kerül egy kutyaajtó? Mi a tapasztalatotok vele?

Figyelt kérdés
Egy beagle méretű kutyának szeretnék kutyaajtót venni, mindenképpen olyat, ami esetleg mikrochippel, vagy a nyakörvén lévő kis kulccsal engedi be, tehát más állat nem tud bemenni. Fontos lenne még, hogy télen ne jöjjön át rajta a hideg mikor nem használja a kutya, tehát vastag és hőszigetelő anyagból legyen. Hol tudnék és mennyiért ilyen ajtót venni?

2013. jan. 4. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még életemben nem hallottam olyan kutyaajtóról, ami azonosítás után engedi csak be az állatot. Lehet h létezik, de h én nem hallottamm még róla, az tuti.
2013. jan. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt a neten nagyon sok van pedig...olvasgatom őket, de nem tudom eldönteni a méretüket..
2013. jan. 4. 12:03
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt leírja a méreteket, bár itt chipeset nem találtam. Keresgélni kell, boltokban kisebb a választék, mint neten, érdemes rendelni. Viharállót keress.

2013. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Itt drágábbak vannak, csak a méret miatt linkeltem.
2013. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Chippest láttam a fressnapfban 9-10 ezer körül, a sima pedig 5ezer volt, ha jól emlékszem.
2013. jan. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha nem is chippel működős, mindenképpen olyan kéne, ami bezáródik a kutya után...

Köszönöm a válaszokat!

2013. jan. 4. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!