Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ideggyenge kutya? Van egy 9...

Ideggyenge kutya? Van egy 9 hónapos kuttyom, imádom szeretem, minőségi tápot kap, rengeteget sétálunk, játszunk. Sokat találkozunk más kutyákkal.

Figyelt kérdés

Múlt hét szombaton találkoztunk egy fiatalka kannal egy súlycsoport. Nem hagyta békén a szukámat, folyamatosan meg akarta ugrani. Az enyém eleinte csak lemorogta, de csak nem szakadt le róla, pedig az enyém játszott volna vele. Nem sokkal később már oda oda kapott neki, de a kis kani csak nem maradt nyugton. Ekkor mondtam, hogy elég haza megyünk. Már a kutyám sem bírta. Ja és a kanra hiába szóltunk semmi reakciót nem váltott ki nála.

Azóta morcosabb lett játék közben igen sokat morog.

Amúgy egy tünemény kutya, jól szocializált, szófogadó- elsőre behívható, de mióta ez történt érzékenyebb lett.

Minőségi helyről vettem, garanciával, nem felül bélyegzett tk-val!

Kérdésem: haladunk az ideggyengeség felé vagy csak még nem heverte ki a kan kanosságát! Amúgy a kan még nem ivarérett 5 hós. Köszi a válaszokat.


2009. aug. 26. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hinném, hogy lenne összefüggés a 2 dolog között. 9 hónaposan gondolom ivarérett a szukád tehát nem érte felkészületlenül a dolog. Inkább gondolkodj rajta mi más válthatta ki ezt nála, ne adj isten nem-e beteg.
2009. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs okod aggódni.

Egyszerűen serdül a lányka :) Meg így reagál hogyha nem fogadja el a kan közelségét. És lehet bennemaradt ez a dolog,és azért ilyen.

Nem kell izgulni.

2009. aug. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az ideggyengeség vagy van vagy nincs...afelé nem szokás haladni! szóval nyugi.


Mindössze annyi történt hogy a kutyád levonta a következtetést, ha morgok békén hagynak.

Azt hogy ez mikortól sok, vagy nem kívánatos viselkedés neked kell jelezni felé.


Ha ráhagyod egy idő után előre támadni fog.

2009. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!