Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát keresek, milyen fajta...

Kutyát keresek, milyen fajta lenne jó nekem?

Figyelt kérdés
Hamarosan el fogunk költözni egy nagy kertes házba, és szeretnék egy kutyát. Kint a kertben van egy németjuhász és egy póni, szóval szoba kutyát szeretnék, valami kis testűt. Van egy macskám is, így előny lenne ha nem valami mániákus macska kergető lenne. Yorki és csivava nekem annyira nem tetszik, amit nagyon szeretek azok az agár félék. Mostani szomszédomnak van egy kutyája, nagyon kicsi fekete és vékony, mint egy agár. Nem tudja valaki hogy az milyen fajta? Vagy más fajtákat ajánlanátok? Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2013. jan. 4. 19:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem házörzőnek kell, csak whippettel az a tapasztalatom, hogy eddig ahányat próbáltam megsimogatni, eliszkolt. Egyébként tetszik az is. A szomszédom olasz agara meg tök jófej volt azonnal odajött. Olasz agár kennel van Magyarországon?
2013. jan. 5. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!