Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Airedale terrier? (kérdés...

B.Petra01 kérdése:

Airedale terrier? (kérdés majd lenn xD

Figyelt kérdés

Pár kérdést szeretnék feltenni az Airedale terrierről.

-Hűséges és barátságos?

-Más állatokkal is jól kijön? (pl Macska,Vadászgöri)

-Nagy a mozgásigénye?

-Ügyesen sétál pórázon?

Elsősorban az Airedale terrier kutyatulajdonosoktól szeretnék választ kapni!Előre is I<öszönöm!!



2013. jan. 5. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A mozgásigényen kívül minden nevelés és tartás kérdése, úgyhogy először annak nézz utána alaposan, csak utána válassz fajtát, főleg terriert.
2013. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem tartok airedale terriert, de ismerek párat. Igen nagy a mozgásigényük, szóval csak akkor vegyél ilyen kutyát, ha szeretsz kirándulni, sportolni. A többi dolog nevelés kérdése, alapvetően barátságos, viszonylag könnyen kezelhető kutyák, viszont lévén egy terrier én a vadászgörénnyel való összeengedést nem feltétlenül próbálnám meg, macskával össze lehet szoktatni.
2013. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sport és munka erdijeim vannak

hűségesek,barátságosak

macskával,nyúllal és tengerimalacokkal élnek

beosztják,ha sportolunk pörögnek, ha nem alszanak a kanapén

persze :) meg a nélkül is

De ebben rengeteg meló van .

Ha el vannak hanyagolva könnyen szöknek ,ha nincsenek szocializálva morgósak lehetnek

kontroll alatt tartott kutya bármilyen állattal kijön

Fizikailag nem fáraszthatod le egykönnyen ,agyilag kell megdolgoztatni:)

Jó kutyasuli fontos.

2013. febr. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!