Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt valakinek angol...

Van itt valakinek angol bulldogja?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni pár hónap múlva angol bulldogot, kant, de előtte szeretnék pár kérdést feltenni róla. Mire kell ügyelni vásárláskor? Milyen az élet egy ilyen kutyával? Mennyire macerás a gondozása? Milyen igényei vannak? Hogy tűri a magányt? Hogy tűri a panel lakást?Mennyire beteges?

Sokat olvastam róla, a létező összes leírást elolvastam, amit neten találni, ezért szeretnék most gazdiktól is választ kapni.

Előre is köszönöm.



2013. jan. 5. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem faterom tenyészt angol bulldogokat, iszonyat macerásak és ezért is iszonyatosan drágák. Étel-pollen allergia az endszeres náluk, nincs nag mozgásigényük jól el vannak egyedül is, infarkt és agyvérzés gakori náluk, nem hosszú életűek. Nyáron nagyon kell figyelni rájuk és folyamatosan hűteni kell őket mert egy pillanat alatt elpusztulhat, nem egy kuty pusztult e így a kezeim közt. Állatorvosi költségekre kb 100 ezret félre kell tenni, mert egy bulldoggal mindíg történet vaami.
2013. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos akit én ismertem, ő is csak néhány évet élt. Az egyik legtündéribb kutyus volt, akit valaha is ismertem. Fényképről nem nagyon tetszettek az ilyen jellegű kutyák, de amikor élőben pici kölyökként megláttam, és olyan ronda volt, hogy az már gyönyörű, és röfögött és szuszogott és hanyatt fekve leginkább egy nagy varangyosbékára emlékeztetett, én olyan szerelmes lettem...Máig emlékszem, ahogy ült az a pici kutya a lépcsőn, széle-hossza egy, és félrebillentette a nagy békafejét, és úgy nézett utánam, amikor elmentem. Szerelmes lettem bele örökre. És felnőttként is imádnivaló volt a kis röfi. Csupa szeretet, csupa kedvesség volt. Mondtam neki, amikor azt mondták beteg, ne betegeskedjél Árcsika. És felmosolygott rám biztatóan az alsó fogsorával. Aztán csak azt hallottam, hogy meghalt:( Valami vesebaja volt, ha minden igaz.
2013. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!