Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek angol bulldogja?...

Van valakinek angol bulldogja? Tényleg nyugis és nagyon barátságos a gyerekekhez ahogy azt az interneten írják?

Figyelt kérdés
Szeretnénk venni,de kíváncsi vagyok a személyes tapasztalatokra.Sok foglalkozást igényel,Gond ha több időre otthon van hagyva?
2009. aug. 6. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodt és barátságos, de arra készülj fel, hogy nagyon buta kutya nehezen tanul akárki akármit mond keresztanyám tenyésztette és ki volt ettől a fajtától készülve. Ismerek több embert akiknek van ilyen és majdnem mindegyik azt mondja, hogy nehezen tanul. Ha sok időre otthon lesz hagyva szerintem valami könnyebben kezelhető kutyust kellene választanod. 28/F
2009. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából anyósomnak kéne, nagyon tetszik neki, meg azt olvasta, hogy nyugis, szóval az itthoni munkái mellet jó lenne, csak eljár dolgozni is, van kb 3-4 nap egy héten, hogy reggel elmegy és este jön.Azt nem bírná?

Tudnál ajánlani valami könnyebben kezelhetőt?

2009. aug. 6. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a magán véleményem az, hogy ha eleget foglalkoznak egy kutyával akkor meg tanulja a dolgokat, lehet, hogy nehezebben, de megtanulja nekem most lesz egy amstaffom aki sokak szerint kezelhetetlen agresszív meg stb. bár ez abszolút nem igaz, ha ez tetszik neki akkor legyen ez úgy sem fog neki tetszeni egy westi, yorki vagy valami hasonló. Az előző voltam.
2009. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, ez igaz, köszönöm, csak kíváncsi lennék olyan személyes tapasztalatára, akinek van.Hogy bírja, ha otthon van hagyva meg ilyenek.
2009. aug. 6. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem vennék angol buldogot, többet kell vele az állatorvoshoz járni, mint sétáltatni ha nem törzskönyveset veszel. A tk-s meg több százezer forintba kerül. Egyszer a szomszédom kutyáját megtámadta egy angol buldog és több helyen kiharapta a fülét. A basset houndok ugyanolyan nyugodtak, szerintem szebbek is, kevesebb betegségük van, tovább élnek az angol buldogoknál, na meg okosabbak is.
2009. aug. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. aug. 6. 18:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátoméknak van 1 angol bulldogja,tény picit bamba a kutya,de nagyon szerethető. Bár az övéké olyan,h nem nagyon engedte v 2 évig magát hosszabb ideig simogatni,a sétáltatása se valami könnyű dolog! Kibírja ha 1edül van,de ha megmakacsolja magát akkor elég gonosz kis állat :)Szerintem meg egyáltalán nem igaz,h ha nem tk-s akkor nagyon sokszor kéne állatorvoshoz vinni! Ők 3 év alatt talán 2x vitték orvoshoz! Az oltásokon kívül.
2009. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!