Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet Magyarországon kék...

Hol lehet Magyarországon kék szinű kutyát (Pit Amstaff) venni? Van olyan tenyésztő aki foglalkozik ezzel?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Színre elég ritkán tenyésztenek! Ráadásul amstaffnál úgy tudom, hogy a kék szín hiba, mivel a kék színhez kék orr dukál, ami amstaff standard esetén csak fekete lehet. Érdemes lenne itt körülnézned, láttam itt kék kutyát, de biztosan nem törzskönyves. Amúgy a kék kutyákra azt mondják, hogy hibás feketék.
2013. jan. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kira kenzo ***** válasza:
A kék pitet azt blue nose-nak hívják. Amstaffban is van kék de azoknak nem kék az orruk. A kék szín igaz hogy nem elfogadott és hibának számít. De álltalában az almokban előfordul mivel hordozzák, és örökítik is. Annak ellenére hogy "hibás" szín, nagyon drágák. 50 ezer körül kezdődnek. Ha fölmész hirdetőoldalakra akkor ott is találsz tenyésztőtől, mert ők is szoktak hirdetni. Jófogás, Apród... Vagy simán beírod a google keresőbe hogy blue nose pitbull. Itt ad ki Pitet, Staffit. És kenneleket is.
2013. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

amstaffnál színhibának számít de mint mondották az alélek öröklődnek akkor is ha a felmenők közt nem volt kék staffi / pit


mellesleg: a drága kutya nem 50k-nál kezdődik :D [főleg h normális TENYÉSZTŐTŐL 60-80 alatt nem viszel el kutyát]

2013. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi.Igen néztem a google-ba de hát nem voltak szépek vékonyak...:(Szerettem volna tk-s jó helyről ilyen kiskutyát mint Pl: ez


[link]


[link]

2013. jan. 6. 13:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp pitbullt válassz, mert annál a kék nem hiba.
2013. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nagyon nehezen lehet találni jó helyről és szép kutyát:(
2013. jan. 6. 16:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Express :D
2013. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!