Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek szép kutyus?

Szerintetek szép kutyus?

Figyelt kérdés

ő itt a spánielem most egy éves tkves :)

kép róla : [link]



2013. jan. 6. 21:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szia ezt elmondanád hogy miből gondolod simogattad vagy te így megtudod állapítani? Vagy tenyésztesz? Ha nem tenyésztő vagy akkor ne kotekedj lécives!! Ha pedig tenyésztesz akkor privátban írd meg melyik kennelben! Mert csak leszolod a kutyám szőrét egy kép alapján miközben sose ertel hozzá!
2013. jan. 7. 15:43
 12/21 anonim ***** válasza:
48%
Egyértelműen látszik, hogy nem jó a szőre. Kutyakozmetikus voltam sok sok évig egy spániel tenyésztőnél tanultam. Szóval van némi rálátásom.
2013. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Na, megjöttek a sznobok.

Gyönyörű szőre van.

2013. jan. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék hogy milyen kutya kozmetikus lehetsz ha nem ismered fel a kölyök szőrt :-D a képen a kutyám 7 hónapos! Szóval bőven kölyök szőre van, bár ezt neked kutya kozmetikuskent tudni kéne hogy a spanikat trimmelik és azt is meddig van kölyök szőre és, hogy mikor kell kozmetikázni
2013. jan. 7. 18:53
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó :-D
2013. jan. 7. 18:54
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
Igen azt látom, hogy kölyök szőr épp ez volt a bajom és te nem azt írtad, hogy 7 hónapos, hanem, hogy 1 éves és egy évesen már nem szabadna, hogy ilyen szőre legyen. Pontosan tudom, hogy trimmelik és trrimeltem kivéve azokat akiket korábban már agyon nyírtak és nem lehtett szedni a szőrüket.
2013. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Most egy éves! A kép nyáron készült :-D ezért a képen 7 hónapos ő még sose volt nyirva mindig trimmelik :-D most megy majd kozmiba
2013. jan. 7. 19:47
 18/21 anonim ***** válasza:
32%
Ok. De ezt eddig nem írtad.
2013. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

De írta!Idézek:"Ő itt a spánielem MOST egy éves..."

És az egyik kommentbe írta,hogy a képen 7 hónapos.

Na mindegy.Szerintem gyönyörű kutyus nagyon cuki!!!!!:))

2013. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
24%
Igen de azt már azután írta, hogy azt írtam, hogy nem jó a szőre.
2013. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!