Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős korától merjem...

Mennyi idős korától merjem levinni sétálni a kiskutyámat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Ha már nálad van akkor nem lehet olyan csöpp, min 2hónapos biztosan van. Tehát simán leviheted. Persze még lefelé kézben vidd ha sokat kell lépcsőznie..de nyugodtan leviheted..én is lehordtam..elején még ölben..utána szépen lassan lejött magától is. Egyébként már kicsi korától jó az ha emberek és más kutyák között van hogy ne legyen másokkal agresszív, se emberekkel se kutyákkal.
2013. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én biztosan levinném, ha nem is sétálni, de alaposan bebugyolálva egy plédbe, pokrócba, és a karomban egy néhány (5-10) percre már levinném, amikor a lakásban már önállóan közlekedik. Csupán azért, hogy szívjon egy kis friss levegőt.

Legalábbis ma nálunk szép napos idő van, az éjszaka esett pár centis hó még ott van az utakon, a fákon, szóval ideális egy kis friss levegőt szívni. :)))

2013. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hovarju ***** válasza:

Amikor (már lassan 4 éve) hazahoztam az akkor 7 hetes kutyámat, még nem lehetett sétáltatni. Az első két hétben nem tudtam otthon lenni vele, ezért a közelben lakó anyukámhoz vittem napközben. A kezemben volt, onnan tudott nézelődni. Megmutattam neki merre fogunk sétálni. Megálltam vele a járda szélén és elmondtam neki, hogy ez a járda és itt mindig meg kell állni. Megmutattam az ismerős felnőtt kutyusoknak - persze kézből.


Kicsit furcsán néztek rám a szomszédok, de én élveztem ezeket a "sétákat".


Rendes sétákat csak akkor tettünk, amikor már megkapta az összes oltását. (kb.3 hónaposan)

2013. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!