Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire létezik ma Magyarorsz...

Mennyire létezik ma Magyarországon állatrendőrség?

Figyelt kérdés

Láttam már, hogy van elvileg, fb-on is. Mekkora a hatáskörük, mennyire hasonlít arra az állatrendőrségre, amit a tv-ben lehet látni?

Van aki esetleg tagja? Én szívesen lennék, valamennyi pénzem is lenne, pl. benzinpénzre, egyebekre.



2013. jan. 7. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Állatrendőrség nincs.

Állat védőrség van.

2013. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Állatvédőrség: [link]

Vedd fel velük a kapcsolatot. Sokszor azonban a helyi menhelyek, állatmentők is sikeresen működnek együtt a rendőséggel, ha van időd és némi pénzed te is segíthetsz.


Ők nem hatóság, de tapasztalatból tudom, hogy szimpla állatmentők is sikeresen mennek ki helyszínre, mentenek ki kutyát, de nyilván nincs joguk engedély nélkül magánterületre bemenni, kutyát elkobozni, stb. Állatkínzás esetén amennyiben a gazdi nem mond le az állatról a rendőrség segítségét kell kérni.

2013. jan. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!