Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet gyomorcsavarodása?

Lehet gyomorcsavarodása?

Figyelt kérdés

sziasztok. most kapta meg a kutyám a vacsiját, és amikor kimentem megsimogatni, akkor hempergett. tele van a pocija, mert nincs 10 perce, hogy bekajált.

ettől a hempergéstől lehet gyomorcsavarodása?

Azért aggódok ennyire, mert az előző kutyánk gyomorcsavarodásban halt meg, mert a doki már nem tudta megmenteni.


2013. jan. 7. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon figyelni kell rá, nagytestűeknél akár még az üres gyomor is átfordulhat 1-1 hempergésnél. De lehet akár felkelésből 1-1 rossz mozdulat után is.

Nálunk kaja után szigorú 2-3 óra pihi van.

2013. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nálunk is mindig pihi van kaja után, csak most ahogy örült úgy hempergett egyet. amúgy közepes méretű (husky) adtam neki vizet, de nem jön vissza, szóval elméletileg, ha az lemegy, és nem jön vissza, akkor nincs neki(vagyis nagyon remélem)
2013. jan. 7. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Reméljük nem lesz gond, figyelgesd azért még!
2013. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
figyelem. most behoztam magam mellé a házba, a bármi tünetet produkál, akkor már hívom is az orvost.
2013. jan. 7. 19:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!