Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos németjuhásznak hogy...

5 hónapos németjuhásznak hogy tudom megtanitani hogy ugy álljon mint a németjuhászok szoktak ( hátso láb hátrább van)?

Figyelt kérdés
remélem értitek miröl beszélek! aki meg nem az ne irjon semmit! köszi
2009. aug. 27. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én értem. Nyúlj be a karoddal a horpaszához,és emeld meg,majd told kicsit hátrébb a lábait.

Remélem érthető.

Vagy pedig egyik kezeddel tartds az elejét,hogy ne lépjen el,és a másik kezeddel szépen benyúlsz a belső comjaihoz,és óvatosan hátratolod a lábait.


De ha DP-s lesz ne adj isten,akkor ne félj neked hozzá se kell nyúlnod :(

2009. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
IEGN ÉRTHETŐ VOLT KÖSZI SZÉPEN! HÁT REMÉLEM NEM LESSZ DP-ÉS ! A SZÜLEI SZÜRTEK(MENTESEK)!
2009. aug. 27. 20:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jó.

Olyan kár pedig ezért a fajtáért :(

Egyébként remélem sikerül majd beállítanod,sok sikerdt!

2009. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt be kell állítani? Nekem mudi kutyám van, elméletileg annak is kicsit hátrébb van a lába, de 5 hónaposan még nem volt olyan beállása. De 1,5 évesen már olyan volt neki, ahogy kell...

Nemtom, bocs ha hülyeséget mondtam...

2009. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!