Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 8 hónapos németjuhásznak...

Egy 8 hónapos németjuhásznak ideális testmagasság és testsúly?

Figyelt kérdés
Nekem 62 cm és 34 kg!
2011. aug. 17. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem ez 8 hónaposan sok.Később lehet baj belőle,ízületi.Ilyenkor inkább sovány kellene legyen,ráér másfél-két év után a súlygyarapodás.Gondolom kan,de már akkor is a felnőtt kutyák méreteivel rendelkezik.A marmagasságát jól mérted?
2011. aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az szép, kissé túlméretes lesz, de ne törődj vele, nekem a lány németjuhászom 10 hónaposan volt 62 cm, súlyát nem mértem, de az apja 65-70 kg. között volt, és nem volt elhízva.
2011. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem sokat mond ez a méret. 8 hónapos kor után már nem nőnek intenzíven, mint odáig. A kutya növekedési menete is egyedi.Ha kan, valószínűleg bele fog férni a standard méretbe.

Ha szuka, már nagy.

Tenyészteni, kiállításra akarsz vele járni? Ha nem, oly mindegy, mekkora lesz.

2011. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy szuka vagy kan. Ha szuka, akkor már nem igazán lesz nagyobb, ha kan, akkor kb. 65-68cm között lehet, ami szerintem elég jó a mai törpe méretű NJ-k között.

A súlya szintén attól függ, hogy szuka vagy kan, ha szuka akkor 35-38kg lesz kb., ha kan, akkor 40-45 között.

65-70kg-os németjuhász pedig nincsen. A nagyobb kanok súlya 45kg, max 50.

2011. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%

Hol olvastok 60-70 kg-ot?

A szövegértést már alsó tagozatban tanítják. Kimaradt némelyeknek?

2011. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kan egyébként azt mondták nekem h egy és fél éves koráig nőni fog....Nem akarok kiállításra járni vele meg stb. csupán kíváncsi vagyok h a korához képest elmaradott e vagy sem:)Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 17. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 12:11-nek:


Úgy látszik Te nem olvastad alaposan a hozzászólásokat. 10:42-kor írta az illető:


"nekem a lány németjuhászom 10 hónaposan volt 62 cm, súlyát nem mértem, de az apja 65-70 kg. között volt, és nem volt elhízva."


Szóval mielőtt másokat lecseszel szövegértés miatt, nézd meg, hogy mindent mindent pontosan elolvastál vagy sem. :-)

2011. aug. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!