Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van kínai meztelen kutyátok?

Van kínai meztelen kutyátok?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy mennyire elterjedt ez a fajta.
2009. aug. 27. 19:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%

Rosszul vagyok ezektől kommentelőktől: "Nem pfúúj... stb"

Egyébként én most szeretnék veni egyet. Már meg is néztem őket egy Békéscsabai kennelben. Alig van pár tenyésztő, az áruk pedig nem igazán alcsony. Csak sajnos ha szétnézel, a szemeddel is meg tudod állapítani a hírdetések alapján, hogy borzasztóan sok a nem fajtatiszta... persze ez nem a tenyésztőkre vonatkozik.

2009. nov. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%

1-2 hónap múlva remélhetőleg nekem lesz egy tündéri kopaszkutyusom:) Már alig várom:)

23/L

2010. jan. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%

Nekem van:) Ééédes, imádni való és nyugodtan odaengedheted hozzá a kutyádat, nem ad borotválási tanácsot, lévén őt nem kell nyírni! :) Igen, nagyon sokan szaporítják, legtöbbször ezekkel a rosszul sikerült keverékekkel találkozhatunk az utcán, s tévesen levonjuk a következtetést, hogy:Anyás de rusnya ez a jószág!

Most őszintén, mi visszataszító van ezen a kutyuson?

[link]

2010. márc. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Van természetesen. És mindig is lesz!
2010. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs, de szeretnék.
2012. szept. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!