Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy adjam a kutyámnak a zöld...

Hogy adjam a kutyámnak a zöld kagylót?

Figyelt kérdés
2 éves a labradorom, kb. 8 hetes kora óta folyamatosan kapja a lupo san márkájú zöld kagylót! most fogyott el neki, vegyek megint és adjam tovább vagy elég mostmár kúra szerűen adni azaz minden kúra közben hagyjak ki 2 hónapot?!
2013. jan. 8. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintm most már elég ha kúra szerűen adod, bár a folyamatos szedéstől sem lesz baja.
2013. jan. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak azért rossz kb. havonta vagy másfél havonta a +7000ft kiadás. :) ígyis sokba kerül a táp és a kullancs elleni spot.. :) de ha eddig kibírtam akkor ez utánis kifogom és veszem neki!
2013. jan. 8. 10:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Én humán zöldkagylót adok, ezt:

[link]


Pontosan ugyanaz, mint a Luposan, csak sokkal olcsóbb. Egyébként azt sem teljesen értem, hogy a humán zöldkagylónál sokkal alacsonyabb mennyiség a napi adag embernek, mint amit a luposan javasol kutyának.

A lényeg, hogy az én kutyámnak már kialakult térd problémája van, és dokival egyeztetve adom neki ezt a zöldvér cuccot, és ugyanúgy tünetmentes tőle, mint a Luposantól.

2013. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha egészséges a kutya. Tehát a Dp-je rendben van.

Ha nem csináltok vele semmi sportot tartósan,akkor elég neki a tél beállta előtt egy kúra.

2013. jan. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 600 g-os lupo san kb 4 hónapig elég a boxerünknek, nem lehet hogy esetleg többet adsz mint kellene? Első voltam.
2013. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem, napi 1 egész kanállal kell neki adni (36kg) és így jön ki kb. 40 napra egy 600grammos
2013. jan. 8. 11:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha már nincs fejlődésben, akkor nem kell már adni neki. Én a helyedben inkább a kilóiból faragnék le kicsit, és máris egészségesebb lenne az izületeinek, mert ez a 36 kiló sok!
2013. jan. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 36 kg elvileg nem sok a standard szerint, a mi boxerünk még kölyök 26 kg igy kap napi fél kanállal. Mi a dokivall deszéltük meg de szerintem is elég ha mostantól kúraszerűen adod neki. Mert ahogy írtam szerintem nem árt viszont felesleges. Ha eléri a másfél két éves kort mi is kúraszerűen fogjuk adni.
2013. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3650586-szeri..


Itt az utolsó hozzászólást olvasd el. Az én kutyám is egészséges, most rendeltem neki. Én megelőzés céljából fogom neki adni, és így szerintem felesleges az előírt mennyiség, elég lesz a kevesebb is.

2013. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!