Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan mini webkamera...

Létezik olyan mini webkamera amit a kutya nyakörvébe kell tenni és utána visszanézhetem, hogy mit csinál?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Kukkolod a kutyádat :)


Kis perverz ;)

2013. jan. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy napra én is rátenném a kutyámra, kíváncsi vagyok, hogy mikor nem látom, akkor mit csinál.. :) Mondjuk gondolom nyáron a virágok a kertben nem maguktól fordulnak ki gyökerestől... :)))
2013. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Action camera" a neve és általában nem olcsó játék. Nem kifejezetten kutyára szerelhető, de ez csak némi kézügyesség kérdése.
2013. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

off:

Hé első! Ez egyáltalán nem vicces!

Nekem pl epilepsziás a kutyám, jó lenne tudni mi történt vele, amíg nem voltam otthon, stb...


Vagy itt volt Nyíregyházán ez a kutyamérgezés... Legalább könnyebb lenne nyomozni a tettes után. Ugyanígy, ha nincs bizonyíték egy aljas kutyagyűlőlő szomszéd ellen...

2013. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

léteznek, de alapból csak 1-2 órát bír ki az akkumlátoruk. + ha kijárós a kutyád az első járókelő fogja levenni a nyagából és ugrott kb 35 ezer FT.


Ha a kertben vagy lakásban akarod figyelni akkor egy laptopban lévő sima webkamera is megteszi.

2013. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Off: Kijárós a kutyád.. te csak úgy kiengeded had menjen?
2013. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Hát az enyémek biztos nem, de általában azok szoktak ilyen ötletet feldobni akiknek szökik a kutyája, hogy így talán kiderül, hogy hogyan és hol és miért. Nem az első amivel találkozom.
2013. jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebay-en rákeresel (Action Camera) és 15 dollár alatt a tiéd lehet, pánttal és tartóval. Szóval most már nem is olyan drága mulatság..
2013. jan. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem kijárós csak néha elszökik és meg akarom tudni, hogy hol mert nem jöttem rá!
2013. jan. 10. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!