Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizsla túra? Oltás?

Vizsla túra? Oltás?

Figyelt kérdés
Van egy 2 év körüli talált vizslám és találtam ezt a vizsla túra nevű programot csak az a baj, hogy mivel talált kutya ezért csak egy veszettség elleni oltása meg chipje van, de a vizsla túra oldalán az van, hogy csak az összes oltással rendelkező kutya mehet el. Nemrég találtuk és ezért van csak egy oltása. Nagyon szívesen elmennék egy ilyen túrára csak nem vagyok benne biztos, hogy elmehetnék
2013. jan. 8. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha veszettség ellen oltva van, akkor nem lehet gond. Szerintem elmehetsz a túrára. :)
2013. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is mehettek, az már más dolog, hogy én nem vinném ennyi kutya közé 'csak' veszettség oltással. A kombinált szuri nagyon fontos.
2013. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!