Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy drótszőrű...

Mennyibe kerül egy drótszőrű magyar vizsla kennelből? Melyik a legjobb kennel?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapig volt már ilyen kutyám és nagyon tetszett ezért most szeretnék egyet egy jó tenyésztőtől
2013. jan. 8. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Én innen ismerek egy kutyát, s a gazdától úgy tudom, ez egy nagyon színvonalas kennel - én a kiskutyából csak annyit láttam, hogy nagyon szép, és hogy igen jó ösztönkészlete van. De fogalmam sincs, mennyibe kerülhet innen egy kutya.

2013. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem olyan sok 60-80 ezertől már szerintem lehet jó helyről venni.

[link]

[link]

2013. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Őket véletlenül kihagytam: [link]
2013. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Zöldmáli kennel: [link] a kölykök ára 120 ezer körül van.


Csővárberki kennel: [link] a kölykök ára 90-100 ezer ft


Fürdőházi Kennel: [link] a kölykök árát nem tudom


Áldozóvölgyi-Drótos Kennel: [link] A kölykök ára 80-100 ezer ft között van.


Még van pár kennel, de főleg ezekben a kennelekben szokott lenni éves szinten kiskutya és nekik van honlapjuk is. Amire figyelj, nem biztos, hogy a legdrágább a legjobb!

2013. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem csak hobbyra kell szóval nem egy kiállítási példány csak az egészsége legyen jó
2013. jan. 8. 15:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Egészséges, tk-ezett drótszőrű magyar vizsla kölyök sem 10 fillér. Alaphangon 60-80 ezer forint egy ilyen kölyök. Minden kennelben ajánlanak kölyköket hobbira, családi kedvencnek, de meg se keresd őket, ha ennyit sem vagy hajlandó rájuk szánni.


A kiállítási és tenyésztésre szánt kutyák ára természetesen magasabb.

2013. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az ár tulajdon képpen engem nem annyira érdekel csak tudni akartam mire számítsak
2013. jan. 8. 16:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdemes telefonra költeni.A fajta megmentése érdekében,talán van olyan tenyésztő aki csak azt nézi,hogy jó helyen legyen a kutya és népszerűsítsék.Más magyar fajtáknál olyat is láttam,hogy kihelyeztek ingyen tenyészállatokat,segítettek mindenben,csak népszerűsítsék az adott fajtát többen.Azt hiszem mudi volt.
2013. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!