Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem tudom úgy szeretni...

Miért nem tudom úgy szeretni a kutyáimat mint az elsőt?

Figyelt kérdés

7 éves koromba megkaptam az első kutyámat egy írszettert aki a 20. szülinapom előtt nem sokkal meghalt. Rá fél évre kaptam szüleimtől egy másik írszettert mert látták rajtam hogy nagyon hiányzik. A második kutyámat 35 évesen veszítettem el, viszonylag sokáig élt (14év) Most van két közepes testű menhelyi keverék kutyuám, az egyik 5 a másik 7 éves. Pár hete előkerültek régi fényképek, amin voltak a kutyáim és most lehet szívtelen ilyet írni de egyik kutyámat sem szerettem fele annyira sem mint az elsőt.

A 2. írszetteremet és a mostani két keverékemet is szeretem, imádom és mindent megtennék értük, de közel sem annyira mint az elsőt.. miért van ez ?


2013. jan. 9. 17:21
 1/3 anonim válasza:
Az első az együtt nőtt veled, az nagyon sokat számít. Meg ami kiskorod óta úgy van azt úgy szokod meg, szóval az volt a furcsa, hogy a kutya már nem volt, nem az hogy lett, ez velem is így van, csak én nem is emlékszem arra, mikor első kutyánk a házhoz jött, mert annyira kicsi voltam.
2013. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első kutya örökre első kutya marad. Az a legmeghatározóbb élmény az ember életében, annak tükrében tekint az ember a többire.
2013. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a szülők a gyerekekkel. Mindenkinek van egy kedvence, akkor is ha nem érzi vagy ha nem ismeri be. Én is legjobban ez első kutyámat szeretem. Nem azért mert vele nőttem volna fel, csak mert őt és kész. A macskáimmal is így vagyok. Több macskám volt, de egyiket sem szerettem úgy mint a mostanit.
2013. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!