Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora egy szoba kennel? Nem...

Mekkora egy szoba kennel? Nem őrül meg benne a kutya? Ha bent van minden nap pár órát. Mit tud benne csinálni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kutya méretéhez megfelelő ketrecben a kutya alszik általában. Ahogy megtenné azt akkor is, ha éppen nincs otthon senki.Hozzá kell szoktatni.
2013. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kutya méretének megfelelő szobakennelt kell választani, amiben fel tud állni, ill. kényelmesen tud aludni. Nagyon kívánatossá lehet tenni, ha az ember letakarja valamivel, mert akkor olyan, mint egy kis kuckó. Én még szoktam betenni a kutyámnak rágócsontot, de van, hogy hozzá sem nyúl. A kutya nem őrül meg benne, ha hozzá van szoktatva, szépen alszik. S igazából az enyém nagyon szereti, ha csak ránézek a ketrecre, már megy is be és eldől. :D
2013. jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon hasznos ,nekünk 3 nagy ketrec van a lakásban, általában nyitva ,becuccolnak konggal ,vagy csak bent pihennek.Ha valamiért ( felmosás) kell bezárom Őket. Ha utazunk viszem a ketrecet és a szállodába hagyhatom,tudja hogy nem otthagytam ,csak elmentem.
2013. jan. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Nekünk is van szoba kennelünk. A férjem alakította ki neki az előszoba egyik sarkában. A mi csöppnyi (2 kilós) kutyusunknak 1m x 1,5m rész lett kialakítva, ez számára olyan, mint egy kis külön szoba :D Nem viseli meg, ha be van zárva oda, hiszen tudja, hogy ott nem eshet baja és amint megérkezek kiengedem onnan. Pici kora óta hozzá van szoktatva, szólok neki bemegy és lefekszik. Van bent neki hagyva játék, friss víz, takaró és egy kis nasi. Jól el van, ha el kell mennünk otthonról pár órára. Én jó dolognak tartom és szerintem biztonságosabb, mint ha a lakásban hagynám.
2013. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!