Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A chipről hol lehet leolvasni...

A chipről hol lehet leolvasni a kerületet mert az állatorvosunk egyből leolvasta hogy hol lakunk? Ez a kutyánk chip száma:939000010500229

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 16:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ma 16:48

A törvény szerint bizonyos feltételek teljesülése után veszélyessé lehet nyilvánítani egy ebet. Ennek az eljárása le van írva a törvényben. Mivel szerepel a törvényben, már beletették az adatbázisba.

2013. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ja, értem, én már régen beletettem a kutyába, így akkor még nem volt. kérdésem akkor már csak az, hogy ki fogja megmondani, hogy veszélyes-e ez a kis puding?
2013. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Olvasd el a törvényt. Benne van a menete. Az is ki lehet az, aki elbírálhatja egy kutya veszélyességét.
2013. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2013. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akkor kerül sor a vizsgálatra, hogy veszélyes-e vagy sem ha emberre támadt, vagy hajlamos lehet rá. Magától nem megy ki senki, hogy megnézzék veszélyes-e. Megnézik, hogy a kutya adott körülményekben, szituációkban hogyan viselkedik, akár el is vihetik a kutyát pár napra idegen környezetbe megfigyelni. A vizsgálat után pedig eldöntik, hogy veszélyes-e az eb. Az már kétséges, hogy mennyire szakember aki végzi a vizsgálatot :)
2013. jan. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!