Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szerezzek a kutyámnak...

Hogyan szerezzek a kutyámnak barátot? Az "egykutyások" hol találkoznak másokkal, hogy játszassanak a kutyák?

Figyelt kérdés
Minden reggel és este elviszem egy nagy körre sétálni és szeretmén ha lenne kutyabarátja, de bárkihez odamegyek, mindenki elhúzódik, mert nagytestű, pedig annyira barátságos és mindenkivel játszana. Olyan rossz érzés nézni, ahogy elmennek melletünk egy kutyával és az enyém (meg néha a másik is) menne oda, de a másik gazda meg csak húzza el és az én kutyám meg olyan szomorú.
2009. aug. 28. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hol laksz? mert ha a közelemben laksz, akkor az én kutyámmal barozhatna, mert ő is menne mindenkihez.:D csak ő még kicsi és ő sokat játszana.:D:D
2009. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kutyaiskolába nem tudsz vele járni? Ott sok barátja lehet. De először is nézd meg, hogy valóban szépen viselkedik másokkal. Meg ugye hiába kedves ha a nagyságával már játék jözben is fájdalmat okozhat másoknak. Esetleg barátaidnak nincs kutyája? Vayg inetneten keress és beszéld meg velük hogy együtt sétáltok.
2009. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Óh, a mi közelünkbe is ilyen mindenki. A kutyusom meghülyül a többiért, ők meg nem foglalkoznak vele, se a gazdik:(

Pedig ő meg egy pincsi,tehát nem nagy,igaz 2éves de nagyon játékos:)

2009. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nállunk is ilyenek sajnos:(pedig az én kutyám csak játszani akar velük.Egy héten egyszer tudom kivinni csak játszos helyre:(
2009. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

*(Nyíregyházán) és oda szoktunk lemenni:)

kistestűek kb van amikor 15en is vagyunk:D a kutyák kedvükre játszhatnak egymásssal:)))

2009. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, bár az én kutyum megválogatja a barátait rendesen. Pl a nála nagyobb testű kutyáktól fél egy korábbi rossz emlék miatt :S

Falun lakunk, kóbor kutyákon kívül utcán sétáltató embert nem nagyon látni, barátkozni képtelenség. Egyszer kísérletet tettünk egy baráttal közös sétára, sikerrel is jártunk, de a játék nem ment, mivel a kutyum tőle is félt. Nekem egy border colliem van, barátomnak egy németjuhásza...

Kutyasuliba nagyon szeretett járni, ott aztán lehetett rohangálni (neki az a játék, ha ő fut, a másik kergeti), sajnos az is megszűnt :(

2009. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!