Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetika házhoz járással?

Kutyakozmetika házhoz járással?

Figyelt kérdés

Befejezem a kutyakozmetikus képzést hónap múlva!Szeretném is csinálni, de itthon nincs helység hozzá és szalont sem szeretnék nyitni egyenlőre!Házhoz járni gondoltam főállás mellett és az eszközök nagy része is megvan már!

A kérdés az lenne, hogy ha házhoz járok akkor, hogy tudom megoldani a kutyák fürdetését???


2013. jan. 11. 14:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát legalább egy kiskádat kéne magaddal hurcolni, bár ha már valaki vállalja az otthoni kozmetikát, akkor szerintem azt is,hogy a kádat felavassátok.
2013. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Milyen kutyákat vállalsz?
2013. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nem igazán fog működni.
2013. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Működik, tapasztalat :)


Fürdetni csak akkor tudsz, ha a gazdi megengedi a fürdőszobát, Ha nem, akkor nem fürdetsz. Ennyi.

2013. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jajj, de jó, hogy valaki azt írja, hogy működhet! :) Te is így csinálod?És az asztal?iszel magaddal szétnyithatót??

A kis káddal az a baj, hogy akkor nem tudom kizuhanyoztatni a kutyus szőréből a sampont!

Hát így csak kisebb testű kutyákra gondoltam!

Ha valakinek nincs vállalkozása akkor nem is hirdetheti magát?Így akkor marad a szájról szájra terjedés?

2013. jan. 11. 16:38
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont ma voltam jelentkezni egy képzésre.Nekem ott a képzés befejezése után is a házhoz járást ajánlották kezdetben.Gyakorlatot lehet szerezni,aztán gondolkodni merre tovább.A szakoktató is azt mondta,hogy működik,főleg Bp és vonzáskörzetében.Remélem én is megtanulom rendesen és megyek házhoz:) Ja és te is hirdetheted magad,az oktató külön felhívta rá a figyelmet,hogy a hirdetésre nem szabad sajnálni sem az időt,sem a pénzt! Sok sikert :)

2013. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
off: van egy kiskutyám, aki nem engedi lenyisszantani a karmait :D az istennek se :D ilyen esetekkel mit csináltok? nem harap, meg nem agresszív, egyszerűen annyira megijed, hogy kitépi magát a karjaim közül és elrohan,bebújik a kanapé mögé.
2013. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szia!És a hirdetésért nem jár büntetés ha nem vagy bejelentve?És hol fogod magad hirdetni?Te hogy oldod majd meg a fürdetést meg az asztalt?Melyik oktatóhoz jársz?
2013. jan. 11. 18:45
 9/15 anonim ***** válasza:

Hogyne járna büntetés érte! APEH (tudom, NAV) megtudja olyan milliós bírságot, hogy csak no.


Én nem viszek semmit, csak az eszközöket. Nagyon mobil vagyok, földön ülve is csináltam már fazonnyírást :D

2013. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

De jó hogy itt összegyűltek a kutyakozmetikusok. :) Kérdeznék egyet tőletek ha nem gond. :)

Egy törpeuszkár nyírásáért mennyi a reális ár? Egyszerű fazon, semmi puccos bojt, max a farka végén, mert az cuki.:)

2013. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!