Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vihetem már kutyák közé a...

Vihetem már kutyák közé a szuka kutyám, ha december 21. -én kezdett tüzelni?

Figyelt kérdés
Már eltelt 21 nap, már nem olyan hatalmas a pérája, de nem is olyan kicsi mint előtte volt (első tüzelés). Lesz egyáltalán valah újra olyan kicsi? Holnap mehetünk kutyasuliba, vagy inkább várjak még egy hetet?

2013. jan. 11. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egy hetet várnék még, mert a kanok meg lesznek őrülve tőle, nyilván ez a kutyasuliban elég problémás dolog.
2013. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már viheted, hiszen a tüzelés utolsó hete már úgyis csak elvonulás, nálatok meg már ennek is vége. Az én szuka kutyusom iránt sem érdeklődtek már a kanok az utolsó napokban.
2013. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem vinném, mert elég gáz, ha a kanok mégis megőrülnek tőle és akkor mindenkinek tönkre tetted a napját. Egyébként miért nem ivartalaníttatod? Akkor nem kéne ilyen felesleges dolgokkal foglalkozni. Ezt azért írom, mert gondos gazdinak tűnsz a kutyasuli miatt egyébként.
2013. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minek ivartalanítaná? Vagy valaki nem lehet gondos gazdi, ha nem ivartalanít? Egy évben 2x 3 hetet csak kibírnak.
2013. jan. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, azt kibírják, csak a daganatokat + a méhgyulladást nem.
2013. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aha, akkor inkább csonkítsuk meg az állatainkat, vegyük ki a máját, a tüdejét, a szívét, nehogy megbetegedjen.
2013. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajjaj, nagyon tudatlan vagy. Nem akarlak felvilágosítani, sem rábeszélni, hisz semmi közöm hozzá. A kérdezőt pedig végképp nem érdekli. Annyit viszont tegyél meg, hogy a saját kutyád és egyéb állataid érdekében tájékozódsz az állatorvosnál és igyekszel megérteni az igényeiket és szükségleteiket. Ez azért annyira nem bonyolult, bár időt kell rá szánni.
2013. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tájékozódtam:) Direkt rákérdeztem a dokinál, hogy mekkora esélye van, hogy ivartalanítás nélkül ilyesmi betegsége lesz, és azt mondta, hogy minimális rá az esély. De te bizonyára elvégezted az állatorvosi egyetemet, azért vagy ennyire tájékozott. Leborulok a tudásod előtt.
2013. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!