Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A másfél éves kutyám már túl...

Picilany.zs kérdése:

A másfél éves kutyám már túl koros a tanuláshoz?

Figyelt kérdés
másfél éves kan nyúlász tacskó
2013. jan. 12. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jan. 12. 19:36
 3/11 anonim ***** válasza:
Sosincs késő, csak több türelmet és kitartást igényel4
2013. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az bőven van akkor csak eszméletlen makacs.
2013. jan. 12. 19:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl koros, én 1,5 éves korában fogadtam örökbe a kutyámat, és bőven tanítható.
2013. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

Mi 4évesen fogadtunk örökbe egy nagyon makacs kutyát de sose késő elkezdeni a tanítást! Már egy éve itt van és nagyon sok mindent tud.

Sok sikert!!

2013. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Sosem késő a tanulás,másfél évesen pedig még bőven fiatal,s minél fiatalabb,annál fogékonyabb az új dolgok elsajátítására,annél hamarabb tanul.Én az egyik kutyámat 5,a másikat tíz évesen fogadtam örökbe,mindkettőnél kb ugyanolyan hamar sikerült elérni,amit szerettem volna-ez különösen a tíz éves,,öreg hölgy"esetében volt meglepő:)) Jutalomfalattal/kedvenc játékkal motiválva pedig sokat segíthetsz a folyamaton.
2013. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kutyák nem öregszenek :D Na jó igen, de tanulni akárhány éves korban tudnak ha akarnak-> megfelelő motiváció, gazda iránti tisztelet és szeretet. Gazda részéről ugyanez + türelem! :)

Az én kutyám is 4 éves korában került hozzám és már tanítottam neki sok mindent, de még bővül a sor.

Sok sikert!

2013. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyusom 5 évesen került hozzám, előtte sosem tanította senki, még csak ülni sem tudott. Két héttel később már ismerte az alap parancsszavakat és póráz nélkül sétált. :)
2013. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs késő semmire sem! Tudod a mondást, hogy a jó pap is holtig tanul! Na így van ez a kutyáknál is. Kezd el tanítani. Lehet lassabban fogja megérteni a dolgokat de biztos érsz el vele valamit. Mivel vadászkutya először mindig mozgasd le, egy fáradtabb kutyával könnyebben lehet bánni, mint egy olyannal aki pörög.
2013. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!