Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! A kutyám megevett 2...

S. O. S! A kutyám megevett 2 csokidarabos sütit (olyat amilyet a LIDL-ben lehet kapni az amerikai napokon)! Ugye nem lesz baja? (törpe-közép uszkárkeverék, másfél éves)

Figyelt kérdés

2012. okt. 19. 20:43
1 2
 1/12 Fannybaba8 ***** válasza:
100%
Nyugi ennyitől nem
2012. okt. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hovarju ***** válasza:
100%
Semmi baja sem lesz, ne aggódj.
2012. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
7%
Ugyan miért lenne baja tőle? Az én kutyám imádja a csokit...stb.
2012. okt. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A kutyák NEM ehetnek csokit!


De amit megevett, az nagyon minimális, tudom, melyik sütiről beszélsz. Nyugi, nem lesz baja neki! (:

2012. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%

Valóban nem ehetnének, de nagyim például a mieinknek kölyökkoruk óta nyomatja a csokit, maradék kakaót (időnként még kávét is :S), és már tizenegy és tizenhárom évesek, soha semmi bajuk nem volt.

Szóval ennyitől ne aggódj!

2012. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
38%
Az emberek sem csinálhatnának sok mindent, mégis megteszik. Én mindig adok, és adtam is a kutyámnak mindenféle édességet mégsincs semmi baja, pedig már 12 éves.
2012. okt. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Húú....hát te mennyire szakértő lehetsz akkor....Attól, hogy megeszi attól még nem azt jelenti, hogy jót is tesz neki.Honnan tudod, hogy nem fájdul meg utána a hasa? A kutyák nem szívesen mutatják ki a fájdalmukat....


Kérdező!

Ahogy előttem is leírták sokan, nem lesz baja a kutyusodnak.De mostantól azért figyelj rá jobban mert nagyon cselesek tudnak lenni :)

2012. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az én kutyám egyszer megevett egy egész doboz csokapiket. gondolhatjátok.. nem lett semmi baja, de azért azóta lakat alatt tartok minden ilyet. ő is imádja a csokit, sőt, konkrétan vergődik érte, de nem lehet, és kész. azt sem szabad elfelejteni, hogy ők nem mosnak fogat. a cukor hirtelen lebomlik aztán hopp, romlanak is a fogak. a kutyák fogromlása pedig éveket vehet el a blöki életéből.
2012. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönjük a válaszokat! szerencsére az éjszaka rendben volt és most is makk egészségesnek tűnik :)
2012. okt. 20. 11:09
 10/12 anonim ***** válasza:
A csoki -ha tetszik ha nem- a kutyäknak ärtalmas es azert,mert nem mutatnak fäjdalmat attol meg lehet bajuk töle.Termeszetesen ekkora mennyisegtöl nem lesz baja de a folyamatos csokiztatäs az beteg dolog.A csoki,kakao es szärmazekai fejfäjäst okoznak a kutyäknäl(utäna lehet nezni)peldäul munkakutya veletleneül sem ehet semmi olyat amiben ezek vannak ,mert bizony megbuknak a doppingvizsgälaton! Tehät valoszinü,hogy valami olyasmit csinäl a kutyäban amire nincs szüksege,arrol nem is beszelve,hogy nagyban befolyäsolja a kutya cukorszintjet...kell ez neki?
2012. okt. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!