Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is kicsit ugrik a...

Szerintetek is kicsit ugrik a méretéhez képest? Miért imád ennyire ugrálni?

Figyelt kérdés
Van egy 70 cm-s marmagasságú kutyám és max. 130-150 cm-t ugrik. Sose tanítottam az ugrás parancsra, de imád mindent átugrani, ha valami át ugorhatót lát azt átugorja. Tegnap például át ugrotta egy játszótér kerítését meg a padokat. Agilityn már gondolkodtam, de mivel fél a szűk helyektől ezért az az alagút nem menne neki meg szerintem méretéhez lépest kicsit ugrik
2013. jan. 14. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes amiket ugrik. Nem kell neki 200 cm-eket ugrania.Addig örülj, míg a kerítésen ki nem megy
2013. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy testű kutyával nem érnél el sikereket az agilityben, maximum saját, és a kutyád szórakozása lehet a cél. Ott nem az a lényeg, hogy mekkorát ugrik a méretéhez képest. Amúgy előfordulhat, hogy szeret ugrani, az enyém például nem ugrik (amstaff) pedig ők kifejezetten jó ugrónak számítanak.
2013. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hál istennek benti kutya, de ha kertesebe laknánk már tuti kiugrott volna a kerítésen
2013. jan. 14. 16:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Méretéhez képest a súlya is kicsi (átlag 32,5-35 kg), de nem vékony sőt nagyon elegáns és atletikus
2013. jan. 14. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
A nagytestű kutyák általában nem olyan mozgékonyak, főleg mivel többnyire erősebb a felépítésük mint a kicsiknek. Szerintem nagyon élvezné az agilityt hobbi szinten, én biztos elkezdeném vele.
2013. jan. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!