Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha nem kérte el az...

Mit tegyek ha nem kérte el az állatorvos az adatokat a chipnél de kapott számot és nincs regisztrálva?

Figyelt kérdés

Nem rég elvittem a kutyámat a dokihoz, hogy kéne chip.

Be is adta adott hozzá olyan számokat is csak éppen nem kérte el az adatokat.(pedig kellet volna nem?)és megnéztem a szám szerint petvetdatan és nem hozta ki.nem tudom mit tegyek felhívjam vagy mennyek vissza vagy hagyjam mert biztos megvan a doki tudja mit csinált és biztos megvolt oka, hogy ne kérje el az adatokat? köszönöm előre a válaszokat :)



2013. jan. 14. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Az adatokat el kellett volna kérnie a regisztrációhoz, beszélj vele.
2013. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kéri el az adatokat, akkor nem fogja, mivel varázsolni nem tud.
2013. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az adataimat tőlem sem kérte el az orvos mivel én beleírtam a kutyám oltási könyvébe a nevemet és a címemet, csak a telefonszámomat diktáltam be neki. Nem lehet hogy nálatok is ugyan ez a helyzet ?
2013. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elvileg evidens, hogy a chip csak regisztrációval használható. Viszont a chip kötelező, a regisztráció meg nem. A nem megélhetési állatorvosok szó nélkül regisztrálnak. A nagy többség viszont, ha nem kéred külön, akkor nem teszi meg, hisz akkor vissza kell menned és újból fizettethet...
2013. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Hovarju ***** válasza:
Hívd fel telefonon és kérdezd meg miért nincs regisztrálva a chip.
2013. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menhelyi volt, chippelt, de rögtön szóltak, hogy a helyi állatorvosnál irassam át a nevemre. Vittem az oltási könyvet, átírta, de megjegyezte, hogy sovány, nyiszlett, nincs kutyaformája. Most nézze meg bárki, most már igazi házőrző lett belőle.
2013. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja az oltási könyvet átírta az új tulaj nevére, csak a chipet nem regisztrálta át. Lehet, hogy a szájába kell rágni.
2013. jan. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az ilyen állatorvos csak a pénzt akarja, sajnos...
2013. aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!