Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyu egy ideje, szeretne már...

Anyu egy ideje, szeretne már egy rajzos német juhászt. Szeretném őt meglepni egy kölyökkel a születésnapjára. Szét néztem pár kennelben ahol mindben rajzos kutyák voltak, de azok kiállításra tenyésztenek anyu pedig nem szeretne show kutyát?

Figyelt kérdés

Hallottam valamit,hogy már két irányba tenyésztenek.Tudnátok nekem munka vonalú kenneleket mondani ahol rajzos kölykök is szoktak születni??? Javítsatok ki ha most a két irányba tenyésztéssel hülyeséget írtam nekem más fajta kutyáim vannak így nem igen konyítok a német juhászhoz és nem is nagyon követem szemmel a fajta alakulását.


Mondom,javítsatok ki nyugodtan. :)



2013. jan. 14. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Németjuhászkutya.lap.hu

Ott van rengeteg tenyésztő. Nézd meg a honlapjaikat.

2013. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs a helyes írási hibákért a kérdésbe a vastagbetűs rész végénél pontot akartam nem kérdőjelet.
2013. jan. 14. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha választottál majd, én azt ajánlom, kiskutyanézőbe vidd el az édesanyádat. Más az, ha ő választ ki magának kutyát.
2013. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Állatot nem veszünk ajéndékba..


Egyébként igazad van show németjuhász meg munka vonal. De 3.asnak igaza van. Mond el anyukádnak hogy erre gondoltál és menyetek el eggyüt megnézni a kutyát. Magadnak kell választani ő tudja hogy milyet szertne pontosan.

2013. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Őt ismerem személyesen is, megbízható tenyésztő és munkavonalas.

Viszont ajándékba tényleg ne vegyél kutyust, tenyésztőtől eleve nem is fogsz kapni kutyát, ha megmondod, h ajándékba lesz.

[link]

2013. jan. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké rendben elviszem magammal anyumat is igazatok van neki kell kiválasztani a kölyköt.

Köszi az eddigi válaszokat.

2013. jan. 14. 22:58
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Fajtamentőknél is nézzétek meg.

[link]

2013. jan. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!